Yunus Günçe: “Bazılarının Nefretini, Kimilerinin Sevgisi Kadar Önemsiyorum”

4 dakikada okuyabilirsiniz


Millet toplanın. Size bir adamdan bahsedeceğim ki bu kişiyi çok iyi tanıyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Kendisi dj desem, yok yok ya da oyuncu diyeyim ya da yok ya, sadece “Günçe, Ç ile” desem. Hehe aynen, Yunus Günçe ta kendisi. Sizler için ufak bir röportaj yapalım istedik. Yunus Günçe survivor ile ilgili neler söylüyor, Yunus Günçe dizileri konusunda neler düşünüyor ve tabii ki bir sürü konu daha… Hepsi hakkında konuştuk. Kısacası Yunus Günçe kimdir? Bu soruyu sorduk. Keyifle okuyun…

Yunus Günçe : “Tv & Radyoya Bir Şekilde Girmem Lazımdı”

Yunus Günçe

İlk olarak merak ettiğim, Yunus Günçe’nin kendisini bir cümleyle tanımlasa ne diyeceği oldu. Günçe, “Sen sen ol, kimsenin uydusu olma. Sen, sen ol!” diyerek kendi tarzını ilk anda ortaya koyuyor. Number One ile dj yaşantısı başlamış olan Günçe, “Tv & radyoya bir şekilde girmem lazımdı.  Bir yerden başlamam lazımdı. Gençtim, müzik çok vardı hayatımda. Number One gözüme cazip geldi. Kimseyi tanımadan, adres bilmeden, bir hayalle kapısına gittim. 1 sene sürdü. O zaman şimdi kadar kolay değildi tv’ye çıkmak. İnsanlar korkardı. En azından ben korkuyordum. Halen de korkarım her tv’ye çıktığımda. Önce radyo oldu, sonra tv” dedi. Hayal edip peşinden gitmek mühim mesele.

Yunus Günçe : “Koçum Benim Dizisi Çok Şey Kattı”

Yunus Günçe

Birçok dizi ve filmde rol aldı, bunu biliyoruz zaten. Rol aldığı “Koçum Benim” adlı dizinin ise kendisine birçok şey kattığını belirtti Günçe. Başka değişik olan ve ona anlam katan projelerini sorduğumda Günçe, “3 maymunla başladı her şey. Kiss Tv’de yaptığım program. Sonra Dejavu başladı Best Tv’de. Sinek Tv’de 46 ile devam etti. Hepsi çok avangart işlerdi. Sosyal medya yoktu o dönem. Eğer olsaydı…” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Yunus Günce instagram Adresine Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Yunus Günçe : “Kesin Giderim, Eksiklerim Kaldı Orada”

Yunus Günçe

2016 yılında Survivor’a katıldı ve üstelik adından oldukça söz ettirdi. İlk cümlemde bahsettiğim gibi “Günçe, Ç ile” sloganıyla soyadı dillerdeydi. Survivor’ın Yunus Günçe’ye neler kattığını merak etmedim desem yalan olur. Durur muyum hiç hemen sordum tabii. Günçe, “Survivor benim Truva Atım oldu. Sisteme girmem gerekiyordu. O sayede girdim. Kendimce şanslı ve butik bir survivor yaşadım. Doğru işledi süreç. Şampiyon olamadım belki ama kazananlardan biri oldum. Survivor benim için bir öğreti, bir disiplin oldu. Ondan çok şey öğrendim. Hiç unutmayacağım şeyler” dedi. Günçe, Survivor’a tekrar davet edilse “Kesin giderim. Eksiklerim kaldı orada yine de. Onları tamamlamam lazım” diye konuştu.

“Sosyal Medyada Komik Yazarlarda Bugün: Ömer Demirel” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

Yunus Günçe : “Sevdiğim İş, En İyi İş”

Yunus Günçe

Dj olmak mı oyuncu olmak mı? “Ben seçimimi en başta yaptım: Sevdiğim işleri, iyi yaptığım işleri yapmak. Bunu seçtim. Öyle de yapıyorum. Kendimi daraltmak değil, daha da genişletmek istiyorum” diyerek cevabını net bir şekilde ortaya koydu.

Yunus Günçe : “Ortak Kanı Kalite”

Yunus Günçe

Sevenleri ve takipçileri karşısında hissettiği şeyin mahçubiyet olduğunu belirtti Günçe. “Ben de onlara en az onların bana olduğu kadar sadığım. Onları hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Bu konuda özellikle çok özenliyim. Her adımımda bunu, onları, bizi düşünüyorum. Sürekli sokaklarda olduğum için çok şey yaşıyorum. Benimle ilgili ortak kanı ‘kalite’. Bu çok hoşuma gidiyor ve beni güçlü kılıyor. İnanmamı sağlıyor” diyen Günçe, “Bir gün bir AVM’de , yaklaşık 70 yaşında çok tatlı bir kadının, “Sana bakınca kocaman bir akıl görüyorum evladım” dediğini anlattı. Onu üzmek hiç istemem” diyerek anısından bahsetti. Sizi bilmem ama beni bu güzel anı gülümsetti.

Ve son olarak “Takipçilerine neler söylemek istersin” diye sorduğumda Günçe, “Beni herkesi ölçtükleri ölçü birimleriyle ölçmesinler. Bunu kimseye yapmasınlar. Beni sevmeyenler bende ısrar etmesinler. Hemen listedeki diğer isimlere geçsinler. Kendi halimde biriyim. İşini iyi yapmaya çalışan, düzgün kalmaya gayret eden, çalışkan biriyim ben sadece. Sürekli gelişmekten başka bir derdim yok. Onay beklemiyorum. Bazılarının nefretini, kimilerinin sevgisi kadar çok önemsiyorum. Her düşünceye saygım filan da yok. Zaten aslında kimsenin yok. Herkesin bir düşüncesi olabileceğine saygım var! Bu bilinç yeter bana. Eyvallah” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
2
Komik
Muhteşem Muhteşem
6
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
3
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official