Youtube’da En Çok İzlenen Video “Gangnam Style”ın Tahtı Devrildi

1 dakikada okuyabilirsiniz


Youtube’da en çok izlenen video rekoru el değiştirdi. Güney Koreli rapçi PSY (Park Jae- sang) tarafından söylenen Gangnam Style, 15 Temmuz 2012 tarihinde Youtube’a yüklenmiş, “Oppa is Gangnam Style” sözleri ve kendine özgü dansıyla ortalığı kasıp kavurmuştu. Youtube’da 2 milyar 894 milyon kez izlenerek fenomen haline gelen Gangnam Style, 5 senedir elinde bulundurduğu bu rekoru artık kaybetti.

en çok izlenen video

Rekorun yeni sahibi ise Wiz Khalifa’nın Charlie Puth ile birlikte söylediği “See You Again” şarkısı. 2015 yılında Hızlı ve Öfkeli filminin hayatını kaybeden efsane oyuncusu Paul Walker anısına yayınlanan şarkı, Youtube’da 2 milyar 903 milyon görüntülenmeye ulaştı.

en çok izlenen video

Khalifa, Gangnam Style’ın 5 senelik tahtını ele geçiren “See You Again” için duyduğu mutluluğu, şarkının birçok kişiye ilham vermesi ve insanların hayatlarında bir etki yaratmasına bağlayarak ifade etti.

paul walker

Youtube’da en çok görüntülenme listesinin üçüncü sırasında ise konser için geldiği Türkiye’de hayranlarına “hi bile demeyen” Justin Bieber, “Sorry” şarkısıyla yer alıyor.

justin bieber

“Youtube’un Dünyanın 9 Farklı Yerinde Halka Açtığı Stüdyo: Youtube Space” İçeriği İçin Tıklayınız

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
9
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
11
Şoke