Youtube Challenge Hayatını Karartıyordu | Youtuber Jay Swingler Boğuluyordu

2 dakikada okuyabilirsiniz


Youtube challenge deyince aklınıza ne geliyor? Gülmeme challenge? Smoothie challenge? Bunlar hepimizin alışık olduğu videolardan olsa da işi abartan youtuber’ların sayısı da gün geçtikçe artıyor. Bunun son örneği ise youtuber Jay Swingler. Fark yaratmaya calışarak ilginç ve bir o kadar da tehlileki bir challenge denemesi yapmaya kalkan genç youtuber, az daha canından oluyordu.

Youtube challenge

Youtube challenge denemesi yapan Swingler önce başına hızlı kuruyan türde çimento döktü. Sonra ise kafasını mikrodalga fırına soktu. Çimento döktüğü kafasını mikrodalga fırında kurutan genç youtuber zor anlar yaşamaktan kurtulamadı.

Youtube challenge

Youtube challenge

Swingler kuruyan çimentonun etkisiyle nefes almakta güçlük çekmeye başladı. Genç adamın arkadaşları bir tornavida yardımıyla Swingler’ın ağzına nefes alabilmesi için bir boru sarkıttı. Fakat bu işe yaramadı.

Youtube challenge

Youtube challenge

Bunun üzerine itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Çimentoda daha önce tornavida aracılığı ile boşluk açılmış ve Swingler bir parça da olsa rahatlatılmaya çalışılmış olsa da itfaiye ekiplerinin işi hiç de kolay olmadı.

Youtube challenge

Youtube challenge

“Ünlü Youtuber Cem Korkmaz da Onlardan Biri Oldu: İşte İntihar Eden Ünlüler” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Swingler’ı kurtarma çabaları 90 dakika boyunca devam etti. İtfaiye ekiplerinin genç youtuber’ı kurtarma çalışmaları an be an sosyal medyada da yer aldı. Swingler’ın adeta hayata geri dönmesini sağlayan Wolverhampton itfaiye ekibinden Shaun Dakin konuyla ilgili açıklamalarda bulundu:

Youtube challenge

Youtube challenge

The Sun’a konuşan Dakin şunları söyledi: “Bu çok komik olsa da genç adam ölebilir ya da ölümcül bir şekilde yaralanabilirdi. Nefesi kolayca kesilebilirdi. Böyle bir şaka hiç kimse tarafından asla denenmemeli.”

Youtube challenge

Youtube challenge

Youtube challenge

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
4
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke