Yılbaşında Ne Yapılır? Yılbaşı Planı Yapmak İsteyenlere Öneriler

2 dakikada okuyabilirsiniz


Yılbaşında Ne Yapılır?
Yılbaşında Ne Yapılır?

Yılbaşında Ne Yapılır? Yılbaşı Planı Yapmak İsteyenlere Öneriler

Yılbaşında Ne Yapılır? Yılbaşı geldi çattı… 2019‘a adım adım yaklaşırken, koca bir yılı daha geride bırakmaya hazırlanıyoruz. “Yılbaşında ne yapabilirim“, “Yılbaşına nasıl girilir” gibi sorular şu günlerde muhtemelen herkesin aklında. “Yılbaşı programları“, “Yılbaşı etkinlikleri“, “Yılbaşı turları” gibi seçeneklerle sıkça karşılaşıyoruz. Ee bir de “yılbaşına nasıl girersen, tüm yıl öyle geçer” klişesi var tabii. Eğer hala yeni yıla nasıl gireceğinizi planlamadıysanız, sizler için bazı tavsiyeler hazırladık. İşte yeni bir yıla girerken gerçekleştirebileceğiniz yılbaşı planları: 

1.Evde Oturmalı 

   Yılbaşında Ne Yapılır

Tüm o kargaşadan uzak evinizde, sevgilinizle, birkaç arkadaş veya ailenizle samimi bir kutlama yapabilirsiniz. Güzel yemekler hazırlayabilir, sevgilinize/arkadaşlarınıza/ailenize ziyafet çektirebilirsiniz. Tombala, Tabu, Scrabble gibi oyunlar gecenize renk katabilir.  Kuru yemiş ve içeceğinizi yanınıza alıp “PTT” yani pijama terlik televizyon üçlüsünün keyfini çıkarabilirsiniz. Yılbaşı programlarını izleyebilir ya da yeni yıl ruhuna uygun filmler seçebilirsiniz. 

“Dünyadan İnanılmaz Yılbaşı Gelenekleri | Yeni Yıla Nasıl Giriyorlar?” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Yılbaşında Ne Yapılır

“Evde olsam da eğlenceyi kaçıracak değilim” diyenlerdenseniz; evde ufak bir parti vermeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle hem yakın arkadaşlarınızla olabilir hem de doyasıya eğlenebilirsiniz. Cipsler, içecekler alıp evinizi süsleyerek yılbaşı ruhuna girebilirsiniz. Önceden bir müzik listesi belirlemek ya da küçük oyunlar hazırlayarak partiyi renklendirmek sizin elinizde. Bir mikrofon edinerek arkadaşlarınızla karaoke yapabilir hatta bunu bir yarışmaya bile dönüştürebilirsiniz.

2.Sabaha Kadar Dans

Yılbaşında Ne Yapılır

Yılbaşı, süslenip püslenip dışarı çıkmak ve doyasıya eğlenmek için harika bir fırsat. Yakınlarınızdaki yılbaşı programlarını kontrol edin ve size en uygununu seçin. İster konserler, ister clublardaki yılbaşı eğlenceleri size unutulmaz bir gece yaşatacaktır. Yılbaşı programlarına şimdiden bakarak promosyonlar yakalayabilirsiniz bizden söylemesi.

“Yılbaşı Gecesi Müthiş Geçsin Diyorsanız Yapmanız Gereken 8 Aktivite” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Yılbaşında Ne Yapılır

Yılbaşı bahane… Hepinize sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu bir yıl dileriz. 

Bonus: Yılbaşı Hediyeleri

yılbaşı planları

Sevdiklerinizi mutlu etmek için onlara minik hediyeler verebilirsiniz. Hediye almak istemezseniz yeni yılda onlara güzel şeyler söyleyebilir, mesaj yazarak veya bir not ile yılbaşını kutlayabilirsiniz. 

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke