Yabancı Film Önerisi Arayanlar İçin Birbirinden Renkli 5 Müthiş Film

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yabancı Film Önerisi
Yabancı Film Önerisi

Yabancı Film Önerisi Arayanlar İçin Birbirinden Renkli 5 Müthiş Film

Yabancı Film Önerisi: Hadi kabul edelim, hepimiz hafta sonu evimize kapanıp patlamış mısırımızla bir yabancı dizi ya da Yabancı Film açıp ardı ardına izlemenin yerini neredeyse hiçbir şeyle dolduramıyoruz. Tam da bu durumda modunuzu yükseltecek, içinizi ısıtacak film bulma telaşınızı bir nebze dindirmek istedik. “En iyi filmler hangileri”, “İzlenmesi gereken filmler hangileri” diyorsanız işte hafta sonu festivaliniz için birbirinden kıymetli, birbirinden güzel 5 film!

1. 21 Jump Street

Yabancı Film Önerisi

Yabancı Film Önerisi içeriğimizin ilk maddesinde 21 Jump Street yer alıyor. Jonah Hill ve Channing Tatum isimlerinin başrolü paylaştığı bu filmde karakterlerimiz Schmidt ve Jenko polistir ve genç oldukları için şefleri tarafından verilen bir gizli görev ile yerel bir lisede uyuşturucu kaçakçılığını önlemek için görevlendirilirler. Ancak sahte kimliklerini karıştırdıklarından, yapılarına ve kişiliklerine uymayan sınıflara kaydolurlar.

Tür: Aksiyon, Komedi
IMDb Puanı: 7.2
Yıl: 2012

2. 10 Things I Hate About You

Yabancı Film Önerisi

Bianca Stratford, okulun popüler çocuğu Joey Donner ile çıkmak için can atıyor olsa da kız kardeşi Kat Stratford romantizm konularına girmektense ölmeyi yeğliyor. Babaları tarafından verilen bir kurala göre eğer Kat biriyle görüşmeyi kabul eder ise, pekala Bianca da istediğiyle görüşebilir. Kader, biraz da hileyle yolunu buluyor ve Kat hiç yaşamadığı bir deneyime tanık oluyor. Efsanevi Heath Ledger ve Joseph Gordon-Levitt isimlerinin sahneyi paylaştığı film, kesinlikle izlenesi.

Tür: Komedi, Drama, Romantizm
IMDb: 7.3
Yıl: 1999

“Spotlight Film Analizi: Spotlight’ı İzlemek İçin 6 Neden” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

3. Project X

Yabancı Film Önerisi

Filmdeki başrolümüz Thomas Kub’ın 17. yaşı için doğum günü planı yapılmaktadır ve tek isteği, arkadaşlar ve siması tanıdık birkaç yüz ile küçük bir doğum günü partisidir. Fakat en yakın arkadaşı Costa, radyo istasyonlarını arıyor ve tüm okula partiyi yayıyor. Partinin ne kadar hızlıca yayılabileceğini tahmin edebilirsiniz. Büyüleyici bir atmosfer ve eğlenceli bir 1,5 saat ile o partide olmak isteyeceksiniz!

Tür: Komedi, Drama
IMDb: 6.7
Yıl: 2012

4. The Intouchables

Yabancı Film Önerisi

Paris’te bir konakta yaşayan bir iş adamı, geçirdiği talihsiz bir felçten ötürü yatılı bir bakıcıya ihtiyaç duyar. Genç bir suçlu, bir mülakat için dönüş sağlar ancak asıl gayesi mülakat değildir. Ancak sürprizdir ki işe alınır ve iki arkadaşın arasında tahmin edilemez bir bağ gelişir.

Tür: Biyografi, Komedi, Drama
IMDb: 8.5
Yıl: 2011

“Hayata Bakış Açınızı Değiştirecek 10 Yabancı Dizi” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

5. Easy A

Yabancı Film Önerisi

İşte bir diğer Yabancı Film önerimiz. Lise öğrencisi Olive, en iyi arkadaşı Rhiannon’a bir kurgusal üniversite mezunuyla bir hafta sonu geçirdiğinden bahsedince okul dedikodusunun kurbanı olur. Dedikodu yavaş yavaş yayılmaya başlarken Olive, bir gün kapısında kendisine yalvaran homoseksüel bir arkadaşına kendini yardım ederken bulur: Bir okul partisinde beraber olmuş gibi göstermek. Bu olay Olive’in repütasyonunu daha da kötüye çeker ve bununla baş etmek zorundadır.

Tür: Komedi, Drama, Romantizm
IMDb: 7.1
Yıl: 2010

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Can