Videoları Gibi Kendi De Eğlenceli Olan Enes Altuğ

3 dakikada okuyabilirsiniz


Geçenlerde sosyal medyada gezinirken bir video gözüme ilişti. Benden kaçar mı tabi ki izledim. Baktım videoya gülüyorum e o zaman hem tanımak hem de sizlere tanıtmak için kolları sıvadım. Ve işte videolarıyla güldüren o kişi Enes Altuğ.

Enes Altuğ kimdir diye sorduğumuzda inatçı, eğlenceli ve sevdiklerine karşı sadık biriymiş. Biraz da sempatik diye ekledi. O komik videolar için oldukça gerekli özellikler bunlar.

Videoları çekip fenomen olmaya nasıl karar verdiğini merak ettiğimde üniversite de tanıştığı bir arkadaşı sayesinde olduğunu öğrendim. Arkadaşının yüksek takipçisinin olduğu söz sayfası varmış. Enes Altuğ’un komik olduğunu çektiği videolardan da anladığımız üzere kendi potansiyelini baştan biliyormuş. Bakmış kendisi komik o zaman arkadaşının da yardımıyla videolar çekip yayınlamaya karar vermiş. Doğru bir karar olduğunun altını çizmekten onur duyarım.

Çektiği videoları günlük yaşantıdan ilham alarak konu buluyormuş. İlham deyince yukardan ışık süzülür kafaya nur inmiyor onu bir netleştirelim. Düşünün televizyonda güzel bir şey izlerken hoop komik olaylar aklına gelir ve çekim aşamasına dökülür.

Enes Altuğ ilk başlarda çevresinde dalga konusuymuş. Boş iş olarak görüyorlarmış. İsteği kırılmamış fenomenimizin. Ve ilk zamanlar dalga geçenler şuan dibine kadar destekliyormuş. Kötü yorumları kafasına takmadığını bu konuda profesyonel olduğunu belirten Enes Altuğ, eleştirileri dikkate aldığını bu sayede kendisini bir basamak daha yükseklere taşıdığını söyledi.

Fenomenimiz oldukça mütevazi. En önemli konulardan olan sen kendini fenomen olarak görüyor musun diye sorduğumda kendisi takipçilerim karar verir dedi. Videoları ortalama iki yüz bin izlendiğini düşünürsek bence o bir fenomen.

Spor yaparak dünyadan uzaklaştığı saatler en keyif aldığı zamanmış. Fenerbahçeli bir fanatik olduğunu da öğrenmiş bulunmaktayız. Olmazsa olmazı sizce nedir diye sorsak aklınıza gelir mi bilmem ama cevabı diş macunu ve şampuan.

Ve son olarak takipçilerine bir mesajı var. İzlediklerimiz sadece bir fragmanmış. Youtube’a geçince asıl film başlıyor benden söylemesi. Enes Altuğ Youtube’un kendisi için güzel olacağını düşünüyor ama asıl kararı takipçilerinin vereceğini söylüyor. O güzel iltifatları için takipçilerine çok teşekkür ettiğini söyleyen fenomenimiz biz aile olduk diyerek mutluluğunun altını çizdi. Daha da iyi olacağını düşünüyor tıpkı benim de düşündüğüm gibi.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
12
Komik
Muhteşem Muhteşem
88
Muhteşem
Acıklı Acıklı
4
Acıklı
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Şoke Şoke
7
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official