Uzun Mesafe İlişkisini Yürütmek İçin 10 Yol

3 dakikada okuyabilirsiniz


Normal bir ilişkide olduğunuzda, aynı zihniyette uzun mesafe ilişkisine atlayamazsınız. Biraz öngörü ve planlama ile Uzun Mesafe İlişkisini havaya uçuran küçük duygusal mayınlara basmaktan kaçınabilirsiniz.

1. Zor Sorularla Yüzleşin

uzun mesafe ilişkisini

Olumsuz düşünceler veya sorularınız hakkında konuşmaktan korkmayın. Fakat zihninde sürünen ikinci sesleri seslendirmek için acele etmeyin. Biraz zaman verin ve aynı şekilde hissetmeye devam edip etmeyeceğinizi ve belirli bir soru çıkıp çıkmadığını görün.

2. Korkular ve Endişelerle Karşı Karşıya Kalın

uzun mesafe ilişkisini

Tartışmalar için en zorlu soruları ve anlaşmazlıkları bizzat bırakın. Özellikle görüntülü arayarak ve yazarak, yanlış anlama için çok fazla yer bırakın. İkiniz aynı odada olduğunuzda ciddi konuları tartışmanın altın kuralları olmalı. Bu kurallar Uzun Mesafe İlişkisini belki de şaha kaldıracak.

3. Birbirinizin Fikir Ayrılıklarını Öğrenin

uzun mesafe ilişkisini

Stresli veya çatışma durumundaki birbirinizin davranışlarını öğrenmek için duygularınızı tartışın. Duygusal olarak boğulduysanız nasıl davranıyorsunuz? Eşiniz çatışma içinde nasıl davranıyor? Bunu öğrenmek, ikinizin de sorunların çözümünde daha üretken olmanıza yardımcı olacaktır. Davranışlarını belirleyin, bir gün bekleyin ve altta yatan problemle başa çıkın.

4. Yaratıcı Ol

uzun mesafe ilişkisini

Ya sohbetlere ek olarak bir mektup yazıp postalarsan! İlişkinize biraz macera ve romantizm getirin. Uzun mesafeli ilişkinize yeni heyecanlar katmak önemli olacak, onları küçük hediyelerle şaşırtın.

5. Yalnızken Eğlenmeyi Öğrenin

uzun mesafe ilişkisini

Mesafe konusunda üzülmeyi seçebilir ya da eşiniz için daha da müthiş olmayı seçebilirsiniz. Yeni bir hobi edin, yeni
şeyler deneyin, yeni insanlarla tanışın. Yeni deneyimlerinizi, keşiflerinizi ve düşüncelerinizi eşinizle paylaşın. Hayatınız hakkında mutlu ve heyecanlı olmaktan korkmayın. Daha cazip!

6. Sanal Alana Saygı Gösterin

uzun mesafe ilişkisini

Eşinizin her mesajı hemen cevaplamasını beklemeyin veya sormayın. İkinizin de bir dolu işi, umulmadık şeyler ve kişisel hobileri olduğunu kabul edin. Çevrimiçi olarak ne sıklıkla karşılaşabileceğinizi ve ne kadar süre çevrimiçi olmanız ve birbirinizin mesajlarına cevap vereceğinizi tartışın. Bu, başarılı ve sağlıklı iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

7. Benzer Şeyler Bulun

uzun mesafe ilişkisini

İkinizin de hoşunuza giden şey, yoga, dans dersi, aynı kitabı okuma veya aynı filmse bunları yapmayı deneyin. Birlikte mi yoksa birkaç mil uzakta mı yapın. Bu ilginç aktiviteler, konuşmalarınızı doldurmanıza yardımcı olacaktır.
Sadece sevgini ve duygularını konuşmaya devam edersen, uzun süre dayanamazsın.

8. Konuşma Süresi Konusunda Anlaşmaya Varın

uzun mesafe ilişkisini

Konuşmak önemlidir, ancak çok konuşmak tehlikeli olabilir, çünkü konuşmalar donuklaşabilir. Doğru denge nasıl elde edilir? İkinize de bağlıdır. En iyi fikir, ikinizin bir haftada veya günde ne kadar zaman geçirmeniz gerektiğini tartışmak ve kabul etmektir. Yazmayın, birbirinizin sesini duyun. Uzun Mesafe İlişkisini bir adım daha ileri taşıyacak hamle belki de budur.

“Ruh Hali Testi: Bu 5 Fotoğrafta İlk Olarak Ne Görüyorsunuz?” İçeriğini Okumak İçin TIKLAYIN..

9. Her Seviyede Samimiyet

uzun mesafe ilişkisini

Sadece fiziksel olarak değil aynı zamanda günlük hayatınızın her alanında samimi olmanın yollarını veya fikirlerini tartışmanız gerekir. Örneğin, görüntülü sohbet için samimi bir an bulun.

10. Kıskançlığı Analiz Edin

uzun mesafe ilişkisini

Eşinize güvenmeyi seçin. Neden kıskanç hissettiğinizi kendinize sorun. Sizin için bir güven eksikliği mi yoksa güven eksikliği mi var? Her iki durumda da kıskançlık kıskançlıkları gerçeklere, sadece duygulara dayalı değildir.

Kaynak: Brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
NetroJen