Ünlülerin Paraya Para Demediğini Kanıtlar Nitelikteki 5 Çılgın Alışveriş

2 dakikada okuyabilirsiniz


Belki siz de “ben ünlü olsam ya da zengin olsaydım, para bende olsaydı ultra lüks bir evde otururdum, arabanın en pahalısına biner, tatillerimi yurt dışında geçirirdim” diyorsunuz. Ancak belli ki insanın çok parası olmadan bu miktarların hayal gücünün sınırlarını ne derece zorladığını takdir etmek imkansız. İşte rüyalarımıza dahi giremeyen alışverişler…

1. NBA yıldızı DeShawn Stevenson’ın para çekmekten yılıp artık ATM aramak istemediğini söyleyerek evinin mutfağına kendine özel bir ATM koydurduğunu biliyor muydunuz?

DeShawn Stevenson'ın para makinesi
2. Bir dönemin “yooook artık uçuyo mu o” dediği David Copperfield‘i hatırladınız. Meğerse adası varmış efendim. Bahamalar’ın güneyindeki Musha Key kendi adasıymış. Ancak ada 24 kişiden fazlasını almıyormuş bizden söylemesi.

David Copperfieldin adası
3. Terminatör filminin yıldızının özel hayatında da vurduyu kırdıyı sevdiğini, bu pahalı oyuncağından anlamış bulunduk. Orduda kullandığı tankın aynısını almış sevgili aktörümüz. M 47 Patton tank.


4. Peki siz Lil Wayne’nin işlevsel olarak normalinden hiçbir farkı olmayan mücevher dişlerini görmüş müydünüz?

dişte elmas

5. James Cameron’un 11 bin metreye inerek dünyanın dibini görmesini sağlayan ve yedi yılda yapılan süper lüks denizaltı oyuncağı.

ultra lüks denizaltı

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
2
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke