Ünlü Youtuber Cem Korkmaz da Onlardan Biri Oldu: İşte İntihar Eden Ünlüler

3 dakikada okuyabilirsiniz


Ünlüler dünyası ölüm haberleriyle çalkalanmaya devam ediyor. Kaza, hastalık, cinayet gibi sebeplerle aramızdan ayrılan ünlülerden sonra, hayatına kendi isteğiyle son veren ünlülere de bir yenisi daha eklendi. İşte intihar eden ünlüler :

1.Cem Korkmaz

intihar eden ünlüler

Ünlü Youtuber ve oyuncu Cem Korkmaz’ın intihar haberi gündeme bomba gibi düştü. Bir Youtube kanalında görev aldıktan sonra işine son verilen ve kendi Youtube kanalını açarak videolarına buradan devam eden Cem Korkmaz, Recep İvedik başta olmak üzere birçok filmde de oyunculuk yapmıştı. Can Yılmaz’ın Twitter’da intihar haberini teyit ettiği Cem Korkmaz, 30 yaşındaydı.

2.Marliyn Monroe

intihar eden ünlüler

Güzelliği ile dillere destan olan Marliyn Monroe, filmleri kadar hayatıyla da adından sıkça söz ettiren isimlerden birisi olmuştu. Monroe için, kocası Arthur Miller’den boşandıktan sonra zor günler geçirdiğine ve depresyona girdiğine dair haber çıkmıştı. Bu dönemde işleri yolunda gitmeyen ve film sözleşmeleri feshedilmeye başlanan Marliyn Monroe, yüksek dozda ilaç alarak hayatına son verdi.

3.Nilgün Marmara

İntihar eden ünlüler arasında ismi geçen bir diğer kadın da Nilgün Marmara. Ünlü şair 13 Ekim 1987’de beşinci kattaki evinin penceresinden atlayarak intihar etti. Marmara, hayatına son verdiğinde 29 yaşındaydı.

4.Kurt Cobain

Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain 27 yaşındayken hayata veda etti. 1994 yılında garajında kendini silahla vurarak intihar eden Cobain’in ölümü hakkında birçok spekülasyon yapılsa da bu ölüm kayıtlara intihar olarak geçti.

5.Virginia Woolf

Virginia Woolf, İngiliz edebiyatının önemli kadın yazarlarından birisiydi. 1947 yılında evinin yakınlarında bulunan Ouse nehrine ceplerine taş doldurarak atlayan Woolf için, üvey babasının oğlu tarafından sürekli tacize uğradığı için intihar ettiği söylentileri çıkmıştı.

6.Robin Williams

İntihar eden ünlüler arasındaki yerini 2014 yılında alan usta oyuncu Robin Williams öldüğünde 63 yaşındaydı. Özellikle komedi filmlerinin en önemli isimlerinden birisi olan Williams’ın dramatik ölümü kendini asarak intihar etmesiyle gerçekleşti.

7.Yavuz Çetin

Yavuz Çetin de intihar eden ünlüler arasında. Çetin, Blues müziğine Türkiye’de yer açan isimlerden birisiydi. Albüm çalışmaları sırasında ağır depresyon tedavisi gören Çetin, 2001 yılında boğaz köprüsünden atlayarak yaşamına son verdi. Çetin öldüğünde 31 yaşındaydı.

8.Beşir Fuad

Tanzimat Dönemi’nin önemli aydınlarından Beşir Fuad, kaderin insanın elinde olduğunu kendisine kanıtlamak için bileklerini keserek intihar etti. 1887 yılında, 45 yaşındayken hayata veda eden Beşir Fuad’dan sonra İstanbul’da bir intihar salgını başladı ve gazetelerin intihar haberleri vermesine 6 ay süreyle yasak getirildi.

“Cinayete Kurban Giden Ünlüler” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
13
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke