Bedava Iphone Kazanmak İsteyenler Sizin İçin Müthiş Telefon Çekilişleri

2 dakikada okuyabilirsiniz


Hala akıllı telefon sahibi değil misiniz? Cep telefonu kampanyaları sizi tatmin etmiyor mu? Eskiyen telefonunuzu değiştirmek isterken fiyatlar sizi korkutuyor mu? Üzülmeyin. Sizler için bulduğumuz telefon çekilişleri ve çekiliş kampanyaları ile yeni yıla yepyeni iPhone telefonunuzla girebilme imkanı sağlıyoruz.

Koçtaş iPhone 7 Çekilişi

Telefon Çekilişleri

Bir iPhone 8 çekilişi olmasa da Koçtaş mağazalarından Koçtaş Kart ile yapacağınız her 25 liralık Command markalı askı ve bant ürünü alışverişleri size bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Son gün 25 Kasım!

Anadolu Yakası Elektrik Apple iPhone 7 Çekilişi

Telefon Çekilişleri
Enerjisa Ayedaş Elektrik müşteri hizmetlerini arayarak veya mobil uygulama üzerinden abonelik bilgilerinizi güncelleyip e-arşiv onayı vererek katılabileceğiniz bu çekil için son son gün 27 Aralık!

Vodafone iPhone 8 Çekilişi

Telefon Çekilişleri
Telefonunuza Vodafone Yanımda mobil uygulamasını indirip “Bana ne var” menüsündeki iPhone çekilişine katılım formunu dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanıyor. Yalnızca Kurumsal Vodafone aboneleri katılabileceği çekiliş için son gün 10 Aralık!

Taurus AVM iPhone X Çekilişi

Telefon Çekilişleri
Taurus alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 200 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Son gün 29 Ocak!

Cimri iPhone 8 Çekilişi

Telefon Çekilişleri

Eğer yukarıdaki kriterleri sağlayamadıysanız Cimri.com’un sizler için katlımın ücretsiz olduğu bu çekilişi kaçırmayın. Sizden istenilen sadece internet sitesine girip formu doldurmak. İşte bu kadar basit ! telefon çekilişleri denince sizi iPhone 8 olmadan uğurlamak istemezdik.
Son gün 31 Ocak!

Araba çekilişleri, telefon çekilişleri gibi çekiliş kampanyaları ile ilgili tüm bilgileri Netrojen’den takip edebilirsiniz

“40 Farklı Dili Eş Zamanlı Çevirebilen Kulaklık, Google Pixel Buds” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
7
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke
handeocak