Sizlerin de Artık Elektrikli Araçları Kullanma Vaktiniz Gelmedi mi?

1 dakikada okuyabilirsiniz


Giderek yaygınlaşan elektrikli otomobillerin şarj ihtiyacını karşılamak için IC İçtaş İnşaat-Astaldi konsorsiyumu ICA, çevreci yaklaşımı desteklemek için Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde yer alan dinlenme tesisleri “Bi Mola’larda” ücretsiz şarj etme hizmeti sunmaya başladı.

Kuzey Çevre Otoyolu güzergahında toplam 6 adet olmak üzere Bi Mola dinlenme tesisi bulunuyor. Fenertepe ve Işıklar tesislerinde verilen ücretsizşarj hizmetinin, tüm tesislere yaygınlaştırılması planlanıyor ve hayata geçirilen ücretsiz şarj imkanından, tüm elektrikli araç sahipleri yararlanabiliyor.

“40 Farklı Dili Eş Zamanlı Çevirebilen Kulaklık, Google Pixel Buds” yazımızı da okuyabilirsiniz.

IC İçtaş İnşaat – Astaldi konsorsiyumu ICA tarafından inşa edilen ve işletilen dünyanın sayılı mühendislik yapılarından biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu, işletme döneminde güçlü ve dinamik kadrosu ve işbirliği içinde olduğu Türkiye’nin lider markaları ile hizmet veriyor.

Akıllı ulaşım sistemleri, ileri teknoloji bakım ekipmanları ve ücret toplama sistemleri ile donatılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu, iki kıta arasında transit taşımacılığın kavşak noktalarından biri olarak faaliyet gösterirken İstanbul’da yaşayanlara hızlı ve güvenli bir seyahat alternatifi sunup İstanbul trafiğinin rahatlamasına katkı sağlıyor.

Kaynak: DHA

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke