Siyasiler de Kıskanır

1 dakikada okuyabilirsiniz


Herkes de bir parça vardır kıskançlık. Kimisi çok belli eder kimisi de hiç bir şey yokmuş gibi yaparak gizlice içinde yaşar kıskançlığını. Siyasilerin kıskandıklarını anlamak için konuşmalarına gerek olmadığı ve bir bakışlarının bin söze bedel olduklarının kanıtları olan işte o çarpıcı kareler.

Hemen çek o elini onun üzerinden

ABD’nin eski Başbakan’ı Barack Obama, Nelson Mandela’nın cenaze töreni için gittiği Güney Afrika’da Danimarka Başbakanı Helle Thörning Schmidt’in omzuna elini koyup samimi davranınca, Michelle Obama ‘o elini kırarım’ anlamında ki delici bakışlarını savurdu.

Bir kadın o bakışları attıktan sonra rahatça yerinde oturur mu? Tabiki de hayır. Bunun üzerine Barack Obama ile eşi Michelle Obama yer değiştirir.

Eee Başkanlığın kadına sökmediğinin en büyük kanıtıdır bu kare. Kırılan bir kalbin en güzel onarımı. Tabi ki o el öpülür ve herkes de bunu görür.

Tehlikeli hareketler bunlar

Putin’in Çin First Lady’si Peng Liyuan’ın üşümemesi için paltosunu üzerine vermesi ülkeyi karıştırdı. Ülkede karışıklık çıkması bir Putin’in paltosuna bakar. Aman dikkat!

Hiç Çekinme Sen Rahatça Bak

ABD’ de görevi devralan 45. başkan Donald Trump için düzenlenen görkemli tören de Trump’ın kızı Ivanka Trump’ın podyumda yürüyüşü sırasında Hillary Clinton, eşi Bill Clinton’ a dönerek Ivanka’ ya bakışlarını kesti. Bill Clinton mimik hareketleriyle tavrını ortaya koyarken Hillary Clinton ise, canım yaa evedöndüğümüzde yapacaklarımdan haberi yok ki çok tatlı der gibi baktı.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official