Sevmeyen Kadının Davranışları: İşte Sevilmediğinizin 11 İşareti

4 dakikada okuyabilirsiniz


Bir kadınla tanışıyorsunuz ve gayet iyi anlaşıyorsunuz. İkiniz de aynı şeyleri seviyorsunuz, aynı yerlerde vakit geçiriyorsunuz ve birbirinizle zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz. Ama mesele şu ki; sizi bir arkadaş mı yoksa daha fazlası olarak mı gördüğünden bir türlü emin olamıyorsunuz. Size doğrudan sayılabilecek herhangi bir sinyal vermiyor. Ya da daha kötüsü size karışık sinyaller veriyor. “Sevmeyen kadın ne yapar“, “Sevmeyen kadın nasıl davranır” ya da “Sevmeyen kadın nasıl belli eder” diye merak ediyorsanız, sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için bu 11 işarete dikkat edin. İşte sevmeyen kadının davranışları;

1. İletişim Sizinle Başlar ve Sizinle Biter

Sevmeyen Kadının Davranışları

Aslında size yazmadığı söylenemez. Size yazar. Ama ilk yazan her zaman siz olursunuz. Size çoğunlukla hatta her zaman cevap verir ama konuşmaya devam etmeye nadiren meyilli gözükür. Bu yük her zaman size düşer. Neredeyse her zaman iletişiminizi sona erdirir. Onunla ilgili bir şey sorduğunuzda ya meşguldür, ya telefonu sessizdedir ya da 30 cevapsız çağrınızı fark etmemiştir(!)

2. Tek Kelimelik Cevaplar Veriyordur

Sevmeyen Kadının Davranışları

Sanıyoruz ki; bir kadının sizden hoşlanmadığının daha belirgin bir işareti olamaz. Demek istediğimiz şu ki; bir kadın bir erkekten hoşlandığında onun kendisi ile ilgili yaptığı her şeyden mutluluk duyar. Size tek kelimelik cevaplar veren bir kadın, geri çekilmeniz için dolaylı olarak imada bulunuyor demektir.

3. Yalnız Olmaktan Mutludur

Sevmeyen Kadının Davranışları

Bunu size ya da arkadaşlarına defalarca söylemiştir. Bir çiftin tartıştığını veya ayrıldığını gördüğünde ilk cevabı, “Şükürler olsun ki bir erkek arkadaşım yok” şeklinde olur. Bu aslında sadece size yönelik bir tutum değildir. Her ihtimalde, sizinle olsun ya da olmasın, herhangi bir ilişkiye sıcak bakmadığını ima ediyordur.

4. Diğer Erkeklere Açıkça İltifat Eder

Sevmeyen Kadının Davranışları

Hoşuna giden erkeklerin yüzlerine karşı iltifat etmekten ya da en azından onlarla ilgili görüşlerini sizinle paylaşmaktan çekinmez. Hatta kendisi için iyi olduğunu düşündüğü erkeklerle flört de edebilir. Sizi kıskandırmaya çalışıyor olsa, bu aslında şanslı olduğunuz anlamına gelir. Ama gerçek olan şudur ki; sizi bir arkadaştan başka bir şey olarak görmüyordur.

5. Onunla Paylaştığınız Şeyleri Unutur

Sevmeyen Kadının Davranışları

Bir kadın, hoşlandığı erkeğin söylediği her şeyi hatırlar. Hatta aptalca sayılabilecek detayları bile hatırlar. Karşınızdaki kadının, birlikte yaptığınız şeyler hakkında unutkanlık yaşadığını fark ediyorsanız, bu sevmeyen kadının davranışları arasında onun size ilgi duymadığının en büyük kanıtlarındandır.

“Sevmeyen Erkeğin Davranışları: Bu 9 İşarete Dikkat Edin!” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYINIZ…

6. Sadece Kariyerine Odaklanır

Sevmeyen Kadının Davranışları

Bu kadın ya sadece kariyerine odaklanmıştır ya da bir ilişki yaşamak için yeterince zamanının olmadığını söylüyordur. Her iki durum da “Seninle ilgilenmiyorum” demenin diplomatik yoludur.

7. Sizi Parti Arkadaşı Olarak Görür

Sevmeyen Kadının Davranışları

Sadece parti yapmak ya da eğlenmek istediğinde sizinle vakit geçiriyordur. Bu, sizi birlikte vakit geçirmeyi sevdiği bir kişiden fazlası olarak görmediği anlamına gelir. Onunla herhangi bir eğlence mekanının dışında bir yerlerde bir araya gelmiyorsanız ya da alkollü olmadığınız bir konuşmanız hiç gerçekleşmediyse, sizden hoşlanıyor olma ihtimali çok çok düşüktür.

8. Konuşmalarınız Zor ve SıkıcıdırSevmeyen Kadının Davranışları

Aslında ikiniz de sıkıcı ya da içe dönük insanlar olmayabilirsiniz. Ama bir ortamda sadece ikiniz kaldığınızda konuşacak fazla bir şey bulamıyorsunuzdur. Belki de sohbeti devam ettirmek için sürekli mücadele etmek zorunda kalıyorsunuzdur. Bunu olumlu bir durum olarak görmek tabii ki de mümkün değildir.

9. Onu Güldüremezsiniz

Sevmeyen Kadının Davranışları

Bir kadını güldürmek için elbette ki komedyen olmak zorunda değilsiniz. Ama sizden hoşlanan bir kadının yaptığınız küçük şakalara ufak da olsa bir tebessüm etmesi gerekir. Sizden hoşlanmayan bir kadın, yaptığınız espriye ya da sizin yaptığınız herhangi bir şeye minnettarlık gösterme ihtiyacı duymaz.

10. Mesafeyi Korur

Sevmeyen Kadının Davranışları

Bu, bir kadının size ilgi duymadığının en açık göstergelerinden biridir. Mesela bir arkadaş grubu içindeyseniz, ikinizin arasında oturan en az bir arkadaş bulunuyordur. Sadece ikinizin olduğu anlarda bile, size fiziksel olarak asla yakın değildir. Aranızda her zaman bir mesafe vardır. Sizden hoşlanmadığı için, zihni ona fiziksel yakınlık konusunda herhangi bir bilinçaltı sinyali vermez.

11. Sevmeyen Kadının Davranışları Nelerdir? İşte Diğer İşaretler

  • Her zaman meşguldür, hastadır ya da acil bir durumu vardır. Onunla yalnız kalmak istediğiniz her an için mutlaka bir işi vardır.
  • Sen iyi bir arkadaşsın” cümlesini size karşı kuruyor olmaktan hiçbir zaman yorulmaz.
  • Birlikte vakit geçireceğiniz zamanlarda ekstra bir giyinme ihtiyacı hissetmez. Sıradan kıyafetleri tercih eder.
  • Ve en önemlisi: Sizinle eski sevgilisini konuşur. Bir kadın ilgi duyduğu bir erkeğe bunu ASLA anlatmaz.
Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
2
Komik
Muhteşem Muhteşem
9
Muhteşem
Acıklı Acıklı
2
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Afife