Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olduğunu Gösteren 8 İşaret

3 dakikada okuyabilirsiniz


Ekranlardaki ve romantik kitaplardaki aşk bize, samimiyetle seven bir adamın sadece çiçekler ve mücevherler alması, çılgınca şeyler yapması ve en az bir kere dünyayı kurtarması gerektiğini düşündürüyor. Bu aşk sinyallerini almadığımız zaman hayal kırıklığına uğruyor ve erkek arkadaşımızın bize aşık olmadığını hissediyoruz. Peki, bu gerçekten doğru mu? Yoksa erkekler aşklarını farklı yollarla da ifade edebilir mi? Erkek arkadaşınız size her zaman sevgi sözleri söylemiyor olabilir ama bu eylemleri yapıyorsa, merak etmeyin, sizi seviyor. İşte Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olduğunu Gösteren 8 İşaret;

 1. Konuşmaktan çok sizi dinlemeyi tercih eder.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Erkekler çoğunlukla kendileri ve başarıları hakkında konuşmayı reddetmezler. Fakat bu, aşık bir erkeğin davranışı değildir. Eğer konuşmanın derin anlamları olmasa bile sizi dinliyor ve sorular soruyorsa, gerçekten size değer veriyor demektir. Çünkü gerçek aşk, ilgi ve empati gerektirir. Eğer bir erkek sizin işlerinizle ilgilenmiyorsa ve sizi dinlemeyi reddediyorsa, ama saatlerce Euro oranlarından veya haftanın futbol maçlarından konuşabiliyorsa, ilişkinizi düşünmenin zamanı geldi demektir.

 2. Ailenizi ve arkadaşlarınızı önemser.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Aşık bir erkek, ailenize ve arkadaşlarınıza önem verir çünkü onlar yaşamınızın birer parçasıdır. Onlardan hoşlanmayabilir, onlarla görüşmek istemeyebilir ama asla size engel olmaz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda hep yanınızda olacaktır.

3. Sizi asla konuşma ve tartışmaların dışında tutmaz. Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olduğunu Anlamak İçin Önemli Bir Madde

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

“Uzak dur. Tek başıma halledebilirim!” Seven bir adam buna benzer cümleleri kurmayacaktır. Çünkü sevdiği kadını eşit bir birey olarak kabul eder ve görüşlerini ifade etmesinden asla rahatsızlık duymaz.

4. Başarılarınızla gurur duyar ve herkese anlatır.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Birçok erkek, kadınların bazı alanlarda başarılı olmasından hoşlanmaz. Özellikle de kendilerinin başarısız olduğu alanlarda. Ama gerçekten seven erkekler, sevgililerini kendisinin bir parçası olarak görür ve başarılarından gururla bahseder.

“Tercih Ettiğiniz El Ele Tutuşma Şekli İlişkiniz Hakkında İpuçları Veriyor” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

 5. Size minnettardır ve sizi her zaman destekler.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Bir kadın aşık bir adamın yanında kendini özel, önemli ve gerekli hisseder. Çünkü her zaman şükran cümleleri duyar ve çabalarının takdir edildiğini anlar.

6. Ona sormanıza gerek kalmadan size ayrıcalıklar tanır.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Bütün ilişkiler uzlaşmaya dayanır: Bazen bir şeylerden vazgeçmek ve fedakârlık yapmak zorunda kalırız. Sevgisiz bir ilişki, partnerlerden birinin baskısı yüzünden bitebilir ancak bir kadını seven bir erkek, onun için kendi çıkarlarını göz ardı etmeye hazırdır. Eğer karşılık da görürse bundan mutluluk duyacaktır.

7. Farklı düşündüğünüz konularda bile fikirlerinizi kabul eder ve saygı duyar.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

“2 seçenek var: Ya benim dediğim olacak ya da asla!” Bir erkeğin, inatçı olduğu ve başkalarının görüşlerini kabul etmediği durumlar bile, sevdiği kadınla karşı karşıya kaldığında değişir. Aynı fikirde olmasa bile görüşüne katılmaya ve kabul etmeye hazırdır.

“Sevmeyen Erkeğin Davranışları: Bu 9 İşarete Dikkat Edin!” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

8. Onun önceliği sensindir.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık

Aşık bir erkek her zaman sizin lehinize kararlar verir. Sadece sizinle vakit geçirmekten keyif aldığı için değil, sizi geleceğinin bir parçası olarak gördüğü için.

Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olup Olmadığını nasıl anlarsınız? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
2
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke