Serhat Gomez’i Henüz Tanımayanlar Bu Tarafa, Serhat Gomez Kimdir Sorusunun En İyi Cevabı

3 dakikada okuyabilirsiniz


Artık az çok tanıdınız beni diye düşünüyorum. Tanıdığım yeni insanları size de anlatmak benim için ayrıcalık. Size Serhat Gomez kimdir desem. Aslında bu ismi instagram hesabında taşıyor. Ve fenomenimiz sadece 17 yaşında. İşte size Serhat Gomez kimdir sorusunun en iyi cevabı.

serhat gomez kimdir

Serhat Gomez’in içini döktüğü müthiş video röportajı için tıklayın

Sosyal medyada ki ismiyle Serhat Gomez genç mankenlerden. Manken mi vayy diye içimizden geçmiyor değil. Yaşı küçük olmasına rağmen bu yerlere gelebilmesi için oldukça zorlu yollardan geçmiş. İçi buruk ve duygusal biri benden söylemesi. Aynı zamanda 7 yılı aşkın süredir günlük tutuyor. Ve inanmayacaksınız belki ama yazdıklarını okuyup ağladığı da oluyormuş. Aynı zamanda söz ve şiir de yazıyor. Eee duygusal biri diye boşuna demedik herhalde.

serhat gomez kimdir

Örümcek ve bir çok şeyden korkmasına rağmen yılanlara bayılıyormuş. Uff  bu hayvanın ismini yazarken bile garip oluyorum ama Serhat Gomez ayrı bir seviyor. Cesaretinden ona bir alkış. Şarkı söylemek ve dans etmekte kendini yeteneksiz görse de en sevdiği hobilerinden. Ama aşık olduğu iki şey varmış. Birincisi onu sevenlerinin kalbi ikincisi ise kitaplığında duran 23 adet şiir, günlük ve söz ajandaları

serhat gomez kimdir

Mesleğiyle fenomen olmasının bir alakası var mı diye merak ettiğim de yok dedi. Uzun yıllardır mankenlik işindeymiş ama sosyal medyaya mesleğini yansıtmayı pek sevmiyor. Mesleğini öne sürmeden fenomen olmuş. Ve ‘başardım’ dedi. Sevenlerini yüzüyle, boyuyla değil kalbiyle kazanmış biri.

serhat gomez kimdir

Genç fenomene yaptığın en büyük çılgınlık neydi diye sorduğumuzda, bir gece yarısı motorlu tekne ile açığa çıkmış ve denizin ortasında yapayalnızmış. Yanında pusulası, sigarası ve yiyip içeceği birkaç bir şey. Bu çok ürkütücüymüş ama. Karanlıkta denizin ortasında ve bir başına. Korku filmini aratmayan cinsten

serhat gomez kimdir

Kulağına hangi tür müzik hoş gelirse onu dinlermiş. Türkçe, yabancı, arabesk, uzun hava, metal, rock bunların hepsi dahil. En sevdiği şarkıcı tabi ki Selena Gomez. Nerden geliyor bu Selena Gomez hayranlığı diye sormadan edemezdik. Çocukluğundan beri hayatına ve kendisine saygı duyan birisiymiş. Yaşadığı zorlukların birçoğunu kendisi de yaşadığı için kendisine bu kadar yakın gördüğünü ifade etti.

serhat gomez kimdir

Son olarak takipçilerine ne söylemek istersin diye sorduğumuzda her zaman kendiniz olun, millet ne der diye yaşamak yerine kendi isteklerini dikkate almalarını söyledi. Serhat Gomez’e abi, kardeş, baba bile diyorlarmış. Eğer böyle görüyorsanız kalbinizde ki sevgi, saygı ve vicdanı her zaman koruyun dedi. Dünya şu durumdayken ücret konulmayan nadir kavramlardan diye de ekledi. He bu arada kalbimin büyük bir kısmı sevenlerime olan sevgimle dolu diye de altını çizdi.

 

Biz kimiz? İnsanlara sorduk, bakın ne dediler..

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
38
Komik
Muhteşem Muhteşem
295
Muhteşem
Acıklı Acıklı
48
Acıklı
Kızgın Kızgın
14
Kızgın
Korkunç Korkunç
19
Korkunç
Şoke Şoke
41
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official