Şener Şen Özlemimiz Sona Eriyor: Usta Oyuncu “Yol Ayrımı” ile Kasım Ayında Beyazperdede

2 dakikada okuyabilirsiniz


Badi Ekrem’den Lütfü’ye, Vecihi’den Ziya’ya hayat verdiği sayısız karakterle gönlümüzde yer edinen Türk sinemasının efsane ismi Şener Şen, uzun süren sessizliğini bozuyor. Yıllardır gerçekleşen ve artık bir gelenek haline gelen Şener Şen– Yavuz Turgul birlikteliği, Kasım ayında vizyona girecek olan “ Yol Ayrımı ” filmiyle devam edecek.

Yol Ayrımı

En son 2010 yılında, yine bir Yavuz Turgul filmi olan Av Mevsimi’nde izlediğimiz usta oyuncu, 7 yıldır herhangi bir yapımda yer almadı. Bu süre zarfında sevenleri tarafından özlemle beklenen Şener Şen, çekimleri Mayıs ayında başlayan ve geçtiğimiz günlerde tamamlanan “Yol Ayrımı” ile karşımızda olacak.

Yol Ayrımı

TMC’nin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ünlü yönetmen Yavuz Turgul’u görüyoruz. Şener Şen- Yavuz Turgul ikilisi Eşkıya, Gönül Yarası, Muhsin Bey gibi birçok başarılı filmde de harikalar yaratmıştı.

Yol Ayrımı

Şener Şen, filmde Mazhar Kozanlı karakterini ve bu karakterin ruhsal çekişmeleriyle karşılaşacağı ‘yol ayrımı’nı bizlere aktaracak. Rutkay Aziz, Çiğdem Selışık Onat, Nihal Yalçın, Şerif Erol, Ruhsal Öcal ve Mert Fırat ise Yol Ayrımı kadrosunda yer alan diğer oyuncular.

Yol Ayrımı

Cem Yılmaz’ın Twitter hesabından afişini paylaştığı ve sinemaseverler tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklenen “Yol Ayrımı” 10 Kasım’da vizyona girecek.

İşte filmin ilk fragmanı:

Sizce Şener Şen’in oynadığı en komik karakter hangisi? Anketimize katılmak için tıklayın…

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
8
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke