Seçtiğiniz Ağaca Göre Yeni Yılda Hayatınızda Ne Gibi Değişiklikler Olacağını Söylüyoruz

4 dakikada okuyabilirsiniz


Birçok kişi psikolojik testleri sever. Bazıları bir şeyi doğrulamak için, bazıları ise eğlenmek ya da yapması gereken bir şeye ilham almak için sonucu kullanmayı sever. Renk psikolojisine dayalı bu testi çözüp sonucunu bizimle paylaşmayı unutmayın! Çünkü seçtiğiniz ağaca göre yeni yılda hayatınızda ne gibi değişiklikler olacağını söylüyoruz…

Resme dikkatlice bakın ve bir ağaç seçin.

Hazırsanız sonuçları okumaya başlayabilirsiniz…

 

1. Meşe Ağacı

Muhtemelen bardağın hep dolu tarafından bakan birisin. Senin için hayat, beklenmedik şeylerle dolu dev bir macera gibi. Yeni yılda seni bekleyen keyifli ve önemli olaylar var. Hayatındaki gelişmelere açık ve değişikliklere hazırsın. Yeni başarılar için sabırsızlanıyorsun ve önünde açılmayı bekleyen birçok kapı seni bekliyor. Şartların seni sınırlandırmasına izin verme, çünkü sen kalbinden istersen yapamayacağın şey yok!

2.Karaçam

‘Bağımsızlık’ kelimesinin seni tam da tanımlayan bir kelime olduğu kesin. Kendi yolunu seçme konusunda seni durdurabilecek bir sınır, bir kişi asla yok. İçindeki sanatsal ruh muhtemelen yeni yılda sana birçok kazanç sağlayacak gibi duruyor. Çalışma ortamında başarıyı elde etmek istiyorsan, yapman gereken tek şey ilkelerine ve düşüncelerine bağlı kalmak.

3.Akçaağaç

Hayalperest ve hiç de sıradan olmayan birisi olduğun kesin. Aşk hayatın biraz karmaşık ama yeni yılda hayatına girecek romantik bir ilişki seni bekliyor. Yeni deneyimlere açık biri olarak ‘benim kimseye ihtiyacım yok’ modundan acilen çıkıp yeni maceralara yelken açmak hayatını daha parlak ve maceraperest hale getirecektir.

4.Kızılağaç

Dürüst ve güvenilir olman çevrendeki insanlarla güçlü bir bağ kurmanı sağlıyor. Bu bağın yeni yılda sana birçok iş teklifiyle geri döneceği kesin. Güçlü görüntünün ardındaki hassas kişiyi göstermekten çekindiğin için karşı cinsle yaşayacağınız sorunlar sizi biraz zorlayabilir.

5.Mersin ağacı

Her şeyi kontrol altına almaya bayılıyorsun. Senin için bütün olayların sıkı bir şekilde planlanması ve organize olması gerek çünkü rastlantısal şeyler asla olamaz. Tüm ihtimaller hesaplanmış, planlar yapılmış olmalıdır. Bu mükemmeliyetçi durum sana yeni yılda fazlasıyla sağlık problemi olarak geri dönebilir. Kendini rahat bırakıp spontane bir hayat yaşamaya çalışmak sana iyi gelecektir.

6.Erik Ağacı

Otorite kurmakta üstüne yok. Kendine olan güvenin seni her ortamda diğerlerinden ayıran önemli bir özellik. Yeni yılda seni bekleyen sağlık sorunları olabilir. Bazen dış dünyayla olan bağını kesip biraz yalnız zaman geçirmen sana iyi gelecektir. Ruhunu açacağın bir kişiyle karşılaşacağın çok önemli bir olay seni bekliyor.

7. Ihlamur Ağacı

Becerikli olmana rağmen bunların değerlendirmesini iyi yapmaman eline geçen fırsatların kaçmasına sebep oluyor. Yeni yılda hayatına alacağın insanlara dikkat etmen gerekir. Yumuşak huylu ve merhametli halinden yararlanmak isteyenlere karşı temkinli olmalısın. Aşk hayatında büyük sürprizler seni bekliyor. Bu birliktelik senin ruhunu iyileştirecek.

8.Kestane Ağacı

Seni en iyi anlatan şey şüphesiz zevk sahibi olman. Hayatı mümkün olduğunca kolay hale getirmeye çalışıyorsun ama bu zaman zaman seni yıpratabiliyor. İnsanlara karşı ön yargılı tavrın sevgiyi bulmakta güçlük çekmene sebep olabilir. Yeni yılda kariyerini derinden etkiyecek olaylar seni bekliyor, bunları fırsata çevirebilirsen hayallerini gerçekleştirmen hiç de zor olmayacak.

9.Söğüt Ağacı

Sezgilerin ne kadar kuvvetli olsa da çabuk etki altında kalman sık sık seni zor duruma düşürüyor. Yeni yılda kariyer planlarında alacağın önemli kararlarda korkularının seni etkilemesine izin verme. Kesin bir hedefle uzun zamandır beklediğin şöhreti yakalamaya çok az kaldı. Tesadüfi bir tanışma büyük bir aşka dönüşebilir.

Sonuçlarınız sizi şaşırttı mı? Yorumları bizimle paylaşın!

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
7
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
6
Şoke
handeocak