Ruh Hali Testi: Bu 5 Fotoğrafta İlk Olarak Ne Görüyorsunuz?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Nesneler ya da fotoğraflar hakkında ilk fark ettiğimiz şeyler, içinde bulunduğumuz ruh halinin bir yansıması olabilir. Bu ruh hali testi ve içinde iki farkı nesneyi gizleyen bu görseller, kendinizi ve hayatınızın genelinde sergilediğiniz tavır ve davranışları anlamanıza yardımcı olacak.

Sizler için bilinçaltınızın sinyallerini değerlendirebileceğiniz bir ruh hali testi hazırladık. Oyun basit: Aşağıdaki resimlere bakın ve gördüğünüz ilk nesnenin ne olduğuna dikkat edin.

1.Yüz mü Balık mı?

ruh hali testi

Yüz:

Toplumsal yönü ağır basan ve iletişime yatkın bir insansınız. İnsanların hayatları konusunda merak sahibisiniz. Üstelik günlük işlerinizi çözümlerken entelektüel yeteneklerinizi kullanmanız da doğanızda var.

Balık:

Hayatınızdan memnunsunuz ve aynı zamanda geleceğe dair bütün çabalarınız için şansa inanıyorsunuz. Bir şey planınıza göre gitmese bile, herhangi bir durumla başa çıkmayı başaracağınızdan eminsiniz.

2.Anahtar Deliği mi Ağlayan Bir Figür mü?

ruh hali testi

Anahtar Deliği:

Hayatınızın genelinde meraklısınız. Bilinmeyenle yüzleşmek zorunda kalacağınız durumlarda bile bu hissi yaşayabilirsiniz. Ve bu durum hoşunuza gidiyor.

Ağlayan Figür:

İçinde bulunduğunuz duygusal durumun tam olarak farkında değilsiniz. Mesela bu üzgünlük mü, hayal kırıklığı mı ya da yalnızlık mı, hangisi olduğunu netleştirememişsiniz. Duygularınıza daha fazla dikkat etmeye ihtiyacınız var.

3.Aralanmış Kapı mı Müzik Notası mı?

ruh hali testi

Aralanmış Kapı:

Değişim için hazırsınız ve doğru yönde hareket ettiğinizi hissediyorsunuz. Gelecekte sizi nelerin beklediğinin farkındasınız.

Müzik Notası:

Yaratıcılığınızı hemen şimdi ifade etmek sizin için çok önemli. Bu dünya ile paylaşmak isteyeceğiniz şeyleriniz var. Çok çalışırsanız, potansiyelinizi sonuna kadar kullanabilirsiniz.

“Hayata Karşı Size Avantaj Sağlayacak 5 Öğrenme Yöntemi” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…”

4.Kolonlar mı İnsanlar mı?

Kolonlar:

Bazen rahat bölgenizden ayrılmak ve gerçekten istediğiniz şeyi elde etmek sizin için zor oluyor. Dünyaya başka açılardan bakmayı denemelisiniz. Kolonlar sizin aynı zamanda hayalci ve romantik bir kişi olduğunuzu da ifade ediyor olabilir.

İnsanlar:

Hayatta güçlü sınırların olmadığını hissediyorsunuz. Birçok şeyi kolaylıkla başarabilirsiniz. Hassas ve kibar bir yapınız var. Başka insanlara yardım etmeye her zaman hazırsınız.

5.Erkek mi Kadın mı?

ruh hali testi

Erkek:

Eğer bir kadınsanız, bunun anlamı romantik bir ilişki istemek ya da bir eş aramak olabilir. Bunlardan ilkine zaten sahipseniz, partnerinizle aranızda çok güçlü duygusal bir bağ olduğunu hissediyorsunuz. Eğer erkekseniz, başka bir erkeği ilgilendiren bazı problemlerden endişe ediyorsunuz.

Kadın:

Bir kadın için bu, hayata karşı son derece pozitif bir tutum sergilemeniz ve kendinizle uyumlu olarak yaşamanız anlamına gelir. Bir erkek için ise, kadın güzelliğine gerçekten değer verdiğiniz şeklinde yorumlanabilir. Muhtemelen bir kadına sempati duyarsınız ve onun da aynısını hissetmesini beklersiniz.

Kaynak: brightside

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
8
Komik
Muhteşem Muhteşem
25
Muhteşem
Acıklı Acıklı
5
Acıklı
Kızgın Kızgın
8
Kızgın
Korkunç Korkunç
7
Korkunç
Şoke Şoke
6
Şoke