Ronaldo Manchester Transferi ? Peki Real Madrid Onun Boşluğunu Kapatabilir mi ?

2 dakikada okuyabilirsiniz


Ronaldo Manchester transferi ? Son günlerde Real Madrid kulübünden ayrılması söz konusu olan Cristiano Ronaldo’nun yaratacağı boşluk için şimdiden birçok isim gündemde. Olabilecek bir ayrılık durumunda ortaya çıkan senaryoları ve yazılan isimleri sizler için bu başlıkta topladık.

İspanyol mahkemeleri tarafından, vergi kaçakçılığı ile suçlanan Cristiano Ronaldo’nun, kendini huzursuz hissettiği gerekçesiyle eflatun beyazlılardan ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Portekiz Milli Takımı ile Konfederasyon Kupası’nda bulunan Ronaldo’nun, takım arkadaşlarına İspanya’ya dönmemek için kararlı olduğunu söylediği iddia edilirken, oyuncunun ne kendisi ne de menajeri bu iddiaları yalanlamadı.

ronaldo manchester transferi
Ayrılık dedikodularından sonra Real Madrid’in Ronaldo yerine hangi oyuncuları isteyeceği ise merak konusu haline gelirken, Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasında gösterilen bir ismin yeri nasıl doldurabilir diye düşünenlerin sayısı da az değil. İşte dünya basınına göre Ronaldo’nun yerine getirilebilecek isimler,

Paulo Dybala

paula dybala ronaldo manchester transferi

Kylian M’bappe

 

ronaldo manchester transferi

Robert Lewandowski


Robert Lewandowski christiano ronaldo manchester transferi

Antoine Griezmann

Alexis Sanches

Pierre Emerick AubameyangNeymar JR.Eden Hazard

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
6
Acıklı
Kızgın Kızgın
6
Kızgın
Korkunç Korkunç
11
Korkunç
Şoke Şoke
5
Şoke
ogulcanc