Oyun Festivali Chapter 5’da Çok Eğlendik

1 dakikada okuyabilirsiniz


Vodafone Arena’da gerçekleştirilen ‘Multiplayer Chapter 5 Festivali’ gençler tarafından büyük ilgi gördü. Yaklaşık 5 bin kişinin sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşturduğu festivalin en dikkat çeken oyunu ise ‘Echo Of Soul’un Ramazan ayına özel yerelleştirilmiş versiyonu oldu. Katılımcılar bol bol fotoğraf çektirirken sürpriz hediyelere de sahip oldu.

Videomuzda Jahrein, Pintipanda ve Orkun Işıtmak gibi fenomenlerin katıldığı etkinlikte özel röportajlar size bekliyor.

Bizde Netrojen ailesi olarak festivale katıldık ve birçok oyunu oynama zevkini yaşadık. CSGO Türkiye Ligini ve FİFA Ligini izledik aynı zamanda 32 kişinin katılımıyla gerçekleştirilen FİFA17 turnuvasına katıldık ve kazanan kişiye hediye verildi.

Festivalde katılımcılara, Call Of Duty 4 Modern Warfare , Counter-Strike 1.6, Pes17, Need For Speed ve çocukluğumuzun oyunu olan ataride marioyu oynama imkanı sunuldu. Festivalde, Samsung standında Galaxy S8’i inceleme ve Samsung Gear VR’ı deneyip keyifli anlar yaşadık.

Bu keyifli anın yanında ünlü bir youtuber ile kısa da olsa keyifli bir söyleşi yaptık ama kim olduğunu youtube kanalımızda yayınlayacağımız videoda öğrenebilirsiniz.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke