Organize İşler 2 Filmi Hakkında İlginizi Çekecek 5 Bilgi

2 dakikada okuyabilirsiniz


Organize İşler 2 Sazan Sarmalı
Organize İşler 2 Sazan Sarmalı

Organize İşler 2 Filmi Hakkında İlginizi Çekecek 5 Bilgi

Organize İşler 2: Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Organize İşler 2Sazan Sarmalı filmi 1 Şubat 2019’da vizyona giriyor. 2005 yılında dev bir kadro ile birlikte Organize İşler‘i beyaz perdeye taşıyan Yılmaz Erdoğan, büyük bir başarıya imza atmıştı. Organize İşler filminin ilkinde yine yazarı ve yönetmeni Yılmaz Erdoğan ile birlikte; Demet Akbağ, Cem Yılmaz,Tolga Çevik, Altan Erkekli, Özgü Namal, gibi usta isimler  hafızalarımızdan silinmemişlerdi. Organize İşler 2- Sazan Sarmalı filminin de aynı etkiyi uyandıracağından şüphemiz bulunmamakla beraber, filmde bizleri meraka düşürecek unsurlar da bulunmakta. Siz de “Organize İşler 2 konusu”, “Organize İşler 2 fragman”, “Organize İşler oyuncular” diye araştırıyorsanız, işte filmle ilgili bilgiler: 

1.Filmin Dev Kadrosu

Organize İşler 2

Filmin ilk olarak kadrosu dikkatimizi çekmekte. Fragmanın yayınlanması ile birlikte vizyon gününü de iple çekmekteyiz. Organize İşler 2 – Sazan Sarmalı filminde başta yine Yılmaz Erdoğan ile beraber Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Ahmet Mümtaz Taylan, Rıza Kocaoğlu, Ezgi Mola, Güven Kıraç, Ersin Korkut  gibi oyuncular yer alıyor. Gülmek isteyenler bizce bu dev kadroyu kaçırmayıp filmi izlemeye kesinlikle gitmeliler.

2.Sarı Saruhan Karakteri

Organize İşler 2

Aşk-ı Memnu‘nun çapkın Behlül’ü olarak hafızalarımıza kazınan Kıvanç Tatlıtuğ son dönemlerde karşımıza bambaşka karakterler ile çıkıyor. 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Çarpışma dizisindeki rolü ile mahalle abisi, maçların amigo reisi ve konuşurken kullandığımız cümlelerin sonuna “Haydi” kelimesini koyma akımını başlatan Kadir abimiz… Tüm bunları Kadir karakterinde toplayarak çağımızın yeni Kadir’lerini de kendisine özendirmeyi başardı. Organize işler 2 -Sazan Sarmalı filminde de Sarı Saruhan Kadir karakterine benziyor. Kadir karakteri ne kadar yasal olmaya çalışıyorsa Sarı Saruhan da o kadar yasa dışı… Şimdiden “Küfürsüzlük çok zor” repliği ile karşımıza çıkan Sarı Saruhan karakterini merakla bekliyoruz.

“Elyesa Bazna Beyaz Perdeye Taşındı” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

3.Bu Sefer Olay Ne? 

Organize İşler 2

Organize İşler filmi ile karşımıza çıkan Asım Noyan (Yılmaz Erdoğan) karakteri yeni filmde yakalanacak mı? Fragmandan anladığımız kadarıyla bu sefer olaylar biraz da Asım’ın kızı etrafında dönecek gibi… Filmin, usta hırsız ve usta yalancı etrafında dönecek olay kurgusunu da sabırsızlıkla bekliyoruz.

4.Neden Sazan Sarmalı?

Organize İşler 2

Sazan Sarmalı, birbirlerinden habersiz iki tüccar ile bir kuyumcu arasında kurduğu üçgenle vurgun yapan çetenin metodlarına karşı polisin verdiği bir isimdir. Organize İşler 2- Sazan Sarmalı’da bir üçgen içinde vurgun yapan bir çeteyi göreceğiz büyük ihtimalle.

“Şampiyon Bold Pilot Filmi ile İlgili 5 Bilgi” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

5.İlgi Çekici Fragman 

 

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke