Orada Çalışabilmeyi İsteyebileceğimiz ve Çalışma Şartları En İyi Olan 10 Şirket

3 dakikada okuyabilirsiniz


Her yıl Glassdoor tarafından oluşturulan ‘Best Places To Work 2017’ listesinde  Facebook ve Google gibi şirketleri geride bırakarak birinci sıraya yükselen şirketi merak ediyorsanız içeriğimizi okumadan geçmeyin deriz.

10. Power Home Remodeling

Power Home Remodeling, ağırlıklı olarak enerji ve maliyet tasarrufu sağlayan dış cephe yenileme ürünlerine ilişkin hizmetleri sunan bir Amerikan şirketi.

9. Adobe

Adobe Systems merkezi ABD’de Kaliforniya eyaletinde bulunan, dünyanın 10 büyük grafik ve medya yazılımlarını üreten şirket. 2005 yılında Macromedia firmasını satın alarak tasarım pazarında çok daha büyük bir yer edindi. Türkiye’de daha çok Photoshop ve Flash yazılımları ile bilinir.

8. Linkedin

2002 yılının Aralık ayında kurulan Linkedin, iş dünyasındaki kişilerin diğer kişilerle iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan profesyonel sosyal paylaşım platformu.

7. In-N-Out Burger 

1948’de Harry Snyder ve eşi Esther Snyder tarafından Baldwin Park’ta kurulan In-N-Out Burger, Amerikan Güneybatı ve Pasifik kıyılarında yer alan fast food restoranları zinciri.

6. Fast Enterprises

Fast Enterprises, Kuzey Amerika, Malezya, Laos, Polonya, Finlandiya ve Karayipler’deki şehir, eyalet, il ulusal devlet kurumlarına yazılım ve bilgi teknolojisi danışmanlık hizmetleri sunuyor.

5. World Wide Technology

World Wide Technology, Temmuz 1990’da David Steward tarafından kurulan bir teknoloji servis sağlayıcı. Şirket bilişim ürünlerinin planlanması, satın alınması ve devreye alınması ve çözüm satışı sağlıyor.

4. Google

Google, internet araması, çevrimiçi bilgi dağıtımı, reklam teknolojileri ve arama motorları için yatırımlar yapan çok uluslu Amerikan anonim şirketi.

3. Boston Consulting Group

Boston Consulting Group, 48 ülkede 85 ofisi bulunan, bir yönetim danışmanlığı firması.

2. Facebook

İnsanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan Facebook, 4 şubat 2004’te Harvard Üniversitesi öğrencisi olan Mark Zuckerberg tarafından kuruldu.

1. Bain&Company

Bain&Company, merkezi Boston’da bulunan Amerikan küresel yönetim danışmanlık firması. İşletmelere kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve hükümetlere danışmanlık hizmeti verir. Aynı zamanda Big Three strateji danışmanlık firmalarından biri.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Murat Kasap

Yazan Çizen ve Hayalleriyle Yaşayan Birisi... İnstagram: Murat_kasap17