Müstakbel Eşini Önceden Görmek İsteyenler İçin 5 Kehanet

2 dakikada okuyabilirsiniz


“Kehanetlerle doğruyu bulabilir miyiz” kafasından sıyrılın. “Hayır önceden görmesen ne olur” sorusunu hunharca zihninizde gezdireceğiz. işte merak edenler için denemesi aşırı maliyetsiz, uygulaması zararsız 5 kehanet.

1. Yatmadan önce tuz yemek.

Kehanete göre evleneceği erkeği veya kadını merak edenler gece tuz tüketip yatıyor. Ama öyle cüz’i miktarda bir tuz değil. Asıl olan hikayede prens/prenses yanmış olan ciğerimize bir su ikram ediyor. Su görmüyorsanız telaş yapmayın. Yüce gönüllü teyzelerimizin söylediğine göre prens/prenses size herhangi bir konuda yardımcı oluyorsa gelinlik/damatlık hazırlamak için koşabilirsiniz.

2. Yastığınızın altına anahtar koymak.

Yeni evlenen bir çift ya da yeni taşınmış birisini görürseniz kendinizi yatılı davete ikna ettirmeniz gerekiyor. Daha önce hiç uyumadığınız bir hanede uyuyacak olursanız anahtarınızı alıp yastığınızın altına koyuyorsunuz. Aman diyeyim rüyanızı unutmayın. Prens/Prenses için yatılı misafir olunur tabelası şimdi tüm marketlerde.

3. Elma soyma sanatını icra etmek.

Bir adet elmayı elinize alıyorsunuz ve kabuğunu hiç koparmadan soyuyorsunuz. Sonra yastık altı deposuna atıp bir güzel uyuyorsunuz. Mis gibi bir koku size eşlik ediyor. Bu sırada rüyanızda prens/prensesiniz size el sallıyor.

4. Sizi aksiyona sürükleyecek bir gizem.

Yeni gireceğiniz bir evle ilgili yeni kehanetimiz şöyle diyor ki; gittiğin evin mutfağına usulca sokul ve ufak bir şey al. Artık bunu boyutu ne kadar evlenmek istediğine göre değişiyor sanırım. Bir lokma ekmek alabilirsiniz ya da bir çilek fakat dikkatli olun ev sahibi görmesin bu işi gizli yapmanız gerekiyor.

5. Hayatımın aşkı Vosvos olabilir.

Eski dönemlerde aşırı tutulmuş gözlerimden kalpler çıkartan yeni kehanet Vosvos ile ilgili. Trafik alanına oturup yüz tane Vosvos sayıyorsunuz. Yüzüncü Vosvos tamamlandığında gözlerinizi dört açmalısınız. Prens/Prensesiniz her an her yerde olabilir. Şu dönemde trafiğe çıkıp yüzüncü Vosvos’u tamamlayanlara düğün seti bedava olmalı.

Kim bilir belki yarın belki yarından da yakın… 🙂

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
21
Komik
Muhteşem Muhteşem
10
Muhteşem
Acıklı Acıklı
4
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Şoke Şoke
8
Şoke