Midesine Güvenmeyenlerin İzlememesi Gereken 5 Sapkın Film

2 dakikada okuyabilirsiniz


Midesine Güvenmeyenlerin İzlememesi Gereken 5 Sapkın Film

Her bünyenin kaldıramayacağı türden filmler bunlar. Hoş film demek bile rahatsız ediyor insanı çünkü çoğu gerçek sahnelerden oluşmuş. Ben mideme güveniyorum izleyebilirim diyen varsa buyursun ancak siz yanınızda yine de bu sapkın film örnekleri için poşet bulundurmayı ihmal etmeyin..

1. A Serbian Film, Srpski Film, 2010

Eski bir porno yıldızı olan Milos, bir sanat filminde oynamaya razı edilir. Ancak sonradan bu filmin kendi ailesinin de içinde olduğu nekrofili ve pedofili içeren snuff* bir film olduğu ortaya çıkar. Bunun temel sebebi ise filmi çeken yönetmenin Milos’u öldürme isteğidir.

*Snuff: Tecavüz ve adam öldürme gibi sahnelerin gerçek olduğu filmlere denir.

” Erotik Sahneli Filmler: İçinde Erotik Sahneler Bulunan 9 Yerli Film ” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

2. The Human Centipede, First Sequence, 2009

sapkın film

Kaçırdığı üç turisti “insan kırkayak” oluşturmak için anüsten ağızlarını ameliyat ile birleştiren bir Alman bilim adamının öyküsü anlatılmaktadır. Filmi yazan ve yöneten Tom Six’in esin kaynağının ise Auschwitz toplama kampındaki Josef Mengele’nin yaptığı eylemler gibi İkinci Dünya Savaşı sırasında gerçekleştirilen Nazi tıbbî deneylerden geldiği bilinmektedir.

Sinema Tarihine Damgasını Vuran 10 Psikolojik Gerilim Filmi İçeriğini Okumak İçin TIKLAYIN

3. Faces Of Death, 1978

İnsan psikolojisini bozmak için bire bir gerçek ölümlerden oluşmuş belgesel tarzı film. Tam 8 gerçek ölüm sahnesi vardır. Lanetli filmin tanımıdır bir bakıma. Tam 46 ülkede yasaklanmıştır bu sapkın film.

4. Snuff 102, İşkence, 2007

sapkın film

İçi kaldırıp da sonuna kadar izleyebilenin önünde saygıyla eğileceğim film tam da budur. Kullanılan işkence sahnelerinin gerçek olduğunu ve izleyenlerin bunu bilmeleri gerektiğini hatırlatarak başlar. Yönetmen Mariano Peralta’nın, filmin galasının yapıldığı Mar Del Plata film festivalinde seyircilerin saldırısına uğradığı ve yaralandığı filmidir.

5. Aftermath, 1994

sapkın film

30 dakikalık bir kısa film olan Aftermath’de hiçbir diyalog yok. Filmde sadece morgta, otopsi yapan doktorun ilginç bir şekilde cesetlerle yakın teması var. Kısa gibi gözükebilir ancak ömürden ömür götürdüğü doğrudur.

Not: Filmde normal bir sahne olmadığı için gif koyamadım.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
18
Muhteşem
Acıklı Acıklı
21
Acıklı
Kızgın Kızgın
26
Kızgın
Korkunç Korkunç
36
Korkunç
Şoke Şoke
30
Şoke
Goktug Efil

Aldanmak yaptığımız her işte şaşmaz yazgısı hepimizin, her sabah parlak işler tasarlar gün boyunca budalalık ederim.