“Mad Bangz” Markasının Kurucusu Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?
Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

“Mad Bangz” Markasının Kurucusu Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir?

“Mad Bangz” Markasının Kurucusu Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? Millet bu aralar adını sıkça duyar olduğum birinden bahsetmek isterim size: “Mad Bangz” markasının kurucusu ve tasarımcısı Melis Ayça Değirmencioğlu. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; bu ülkede başarılı kadınları tanımak ve henüz kendisini tanımayanlara tanıtmak benim için onur verici. Kadınların başarılarını desteklemek ve onların daha iyi yerlere geldiğini görmek göğüs kabartan cinsten. Peki Melis Ayça Değirmencioğlu kimdir? Hadi tanımaya başlayalım!

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? “İnsanların Sevgisini ve Güvenilirliğini Kazanmak Çok Hoş”

Melis Ayça Değirmencioğlu; 1989 doğumlu, Bilkent Üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunu. Daha önce de belirttiğim gibi “Mad Bangz” adlı giyim markasının kurucusu ve tasarımcısı kendisi. Tabii sosyal medyada hatrı sayılır bir takipçisinin olduğunu söylemek de yanlış olmaz sanırım.
Fenomenliği nasıl değerlendirdiğini sorduğumda Değirmencioğlu, “O kadar alıştım ki bu duruma, bu soruyu 2-3 sene önce sorsanız daha başka bir cevap alırdınız büyük ihtimalle ama kocaman 6 sene oldu twitter ile beraber. İnsanların sevgisini  ve güvenilirliğini kazanmak ve bunun sürdürebilirliğini sağlamak çok hoş” diyerek düşüncelerini ifade etti.
 
Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir
 

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? “Giyinmek 5 Dakika Sürüyor, Tasarlamak Belki de 5 Ay”

Koskoca giyim markasının tasarımcısı olunca insan merak ediyor tabii içindeki moda aşkını nasıl keşfettiğini. “Eskiden beri vardı sanırım, şöyle keşfettim desem yalan olur. Benim için giyinmek 5 dakika sürüyor ama tasarlamak ve başkalarının giymesini sağlamak 5 ay belki de… Her şey kusursuz olsun istiyorum” diyen Değirmencioğlu, işine verdiği önemi de gözler önüne sermiş oluyor.
 
Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir
 

“Kıyafet Seçiminde Kadınların En Çok Yaptığı 7 Hata” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? “Sadece Ben Tasarladım Diye Alınsa Bir Kez Alınır ve Konu Kapanırdı”

Markanın sevilmesini, insanların tarzını beğenmesine ve ürün kalitesine bağladığını dile getiren Değirmencioğlu, “Sadece Melis Ayça Değirmencioğlu tasarladı diye alınsa bir kez alınır ve konu kapanırdı. Ama çok şükür ki 3 seneyi devirdik. 5 t-shirtten deri eteklere mayolara gelebildik” dedi. Kumaşları asla hazır almadığının da altını çizen Değirmencioğlu, “Her parça için numuneler defalarca yapılıyor, tasarımların baskıların denemeleri 10-15 kez yapılıyor. Çekimler içinse konsept ayarlıyoruz, koleksiyonun bir dili oluyor” diye konuştu. Gardrobunun olmazsa olmaz parçasının “Oversize t-shirtler” olduğunu bilmenizi isterim.
 
Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir
 
Takipçilerinden en çok aldığı soruları da sordum. Değirmencioğlu, “Estetiğin var mı”, “Doktorun kim” (çok emin ya doktor adı soruyor kimileri) “Sen hiç ağlıyor musun ya”, “Ne zaman evleneceksin” şeklinde çok fazla soru geldiğini belirtti. Bu üstteki soruları anladım fakat “Sen hiç ağladın mı” sorusunun neden sorulduğuna biraz kafa yormuş olabilirim tabii.
 
Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir
 

“Tarz Sahibi Olmak İçin Mutlaka Almanız Gereken 6 Parça” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

Melis Ayça Değirmencioğlu Kimdir? “Hata Kaldıramıyorum”

“En sevdiğim özelliğim disiplinli olmam. Benimle iş yapan ajanslar hatta çok şaşırıyor. İşleri zorlaştıracak gibi duruyorsun ama kusursuz iş çıkarıyorsun ve çok olumlusun diyorlar” şeklinde konuşan Değirmencioğlu en sevmediği özelliği için ise “Çok fevriyim, hata kaldıramıyorum ve çok çabuk tepki veriyorum olaylara” dedi. Son olarak seni sevenlere ve takipçilerine ne söylemek istersin diye sorduğumda Değirmencioğlu, “Samimiyetime senelerdir inanıp beni destekledikleri için teşekkür ediyorum. Devamı gelecek” diyerek sözlerini tamamladı.
Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official