Kozmetikte Yeni Bir Marka: Rihanna’dan Fenty Beauty

2 dakikada okuyabilirsiniz


Rihanna Fenty Beauty makyaj

Fenty Beauty’yi makyaj vloglarında görmeye hazır olun! Rihanna, New York Fashion Week kapsamında kendi güzellik markasının tanıtımını yaptı. Ürün ve ton çeşitliliğiyle bütün kadınların düşünüldüğü Fenty Beauty şuan sadece Sephora ve Harvey Nichols mağazalarında satışta.

rihanna fenty beauty makyaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanıtımı ürünlerindeki ton çeşitliliği üzerine planlanan Fenty Beauty markası 8 Eylül’de satışa sunuldu. 7 Eylül gecesi New York Fashion Week kapsamında Sephora’da kendi standında bulunarak tanıtımını bizzat yapan Rihanna isim olarak kendi soy ismi olan Fenty’yi seçti.

rihanna fenty beauty makyaj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40 Farklı Tonda Fondöten

Ürünlerinin ambalajlarının oldukça sade ve minimal olmasının yanı sıra bal peteğinden esinlenilerek altıgen şeklinde hazırlanmış. Fenty Beauty, ten ürünleriyle ön plana çıkıyor. Beyaz ve pudra rengi ağırlıklı makyaj koleksiyonunda 40 çeşit fondöten, transparan pudra, far, aydınlatıcı, kontür ürünleri, makyaj bazları, yağ emici mendil, makyaj fırçaları ve makyaj süngeri yer alıyor.

rihanna fenty beauty makyaj

Kıyafeti Çok Konuşuldu

Rihanna’nın kendi markasının lansmanında giydiği Oscar le la Renta imzalı kıyafet geceye damga vurdu. Canlı rengi ve derin bacak dekoltesi olan iki parçalı elbise Caovilla marka ayakkabılar ve Chopard marka mücevherler ile tamamlamayı seçen Rihanna, oldukça iddialı bir marka ile kozmetik sektörüne adım attı. 2011 yılında kendi parfümünü çıkaran Rihanna, dönem dönem Mac gibi markalarla iş birliği yapmıştı.

Fotoğraflar Rihanna’nın resmi Instagram hesabından alındı.

rihanna fenty beauty makyaj

“Makyajın Gücünü Ortaya Koyan 16 Öncesi ve Sonrası Fotoğraf” için buraya tıklayın!

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Betuldediki