Genelde Kızların Sahip Olduğu ve Erkekleri Çileden Çıkartan 12 Alışkanlık

4 dakikada okuyabilirsiniz


6deabc91-82b8-4dc7-801b-aa12a9e5984c.gif

Erkekler hoşlandıkları kızları genelde görünüşlerinden dolayı seçerler ama uzun vadede görünüşün önüne geçebilecek şeyler olduğu anlaşılır. Bu gibi durumlarda erkeklerin katlanamadığı 12 alışkanlığı derledik. Bence biz kızlar mükemmeliz ama hadi büyüklük bizde kalsın bu yazı da bizim özeleştirimiz olsun. Bakalım erkekler bize nasıl deli oluyormuş 😉

12. Tabağından yeme

Erkek arkadaşınızın patateslerinden birini tatmak isterseniz bu durumdan rahatsız olabileceğini bilmelisiniz. Belki de tabağındakilerin hepsini yemek isteyecek kadar açtır. Patates yemek istiyorsanız kendinizi de sipariş etmenizi tavsiye ederiz.

11. Özel alanını toparlama

Kadınların “arkasını topluyorum” olarak gördükleri iyilik erkekleri çileden çıkartabilecek bir duruma dönüşebiliyor. Sizin dağınıklık olarak göreceğiniz bir yerin erkek arkadaşınız için üzerine düşünülmüş, fazlasıyla düzenli bir sistem olabileceğini unutmayın. Şu bir gerçek ki bir şeylerin yerini değiştirirseniz o şeyi bir daha asla bulamazlar. Gereksiz kavgalara sebep olabilecek bu konuyu da “bırak dağınık kalsın” tavsiyesi ile kapatalım.

10. Sürekli dışarı çıkmak

Bazı erkekler parti yapmayı bilen kadınlardan hoşlanıyor olabilir ama sizinle ciddi düşünen bir erkek arkadaşınız varsa tüm o alkol, parti kalabalıkları ve gece maceraları onun için iyi bir izlenim olmayacaktır.

9. Dedikodu (kim, biz? Asla!)

Erkek arkadaşınıza sürekli diğer kızların nasıl göründüğünü veya aşk hayatlarını anlatmak belki de çok doğru bir fikir değildir. Bu durumun onun açısından sinir bozucu olabileceğini ayrıca onun arkasından da konuşup konuşmadığınızı düşünmeye yöneleceğini göz önünde bulundurmalısınız. Belki de bazı alışkanlıklarımız sadece kızlar arasında kalmalıdır.

8. Ortama uygun giyinmeme

Hepimiz, parkta yürüyüş yaparken bile kusursuz görünmek istiyoruz. Ancak rahatsız topuklu ayakkabıların ve dar elbiselerin bu konuda bize pek yardımcı olduğu söylenemez. Erkek arkadaşınızın sizi taşımak veya şikayetinizi dinlemek zorunda kalması gibi durumlar onu güzelliğinizi takdir etmekten alıkoyabilir. Öte yandan bana sorarsanız sizi seven spor ayakkabınızla da sevebilir.

“Kadınlar İçin Tasarlanmış En İyi 10 Otomobil” adlı içeriğimiz için TIKLAYINIZ…

7. Eşyalarınızla izlediğiniz yayılmacı politika

Banyo dolabını sayısız ürünle doldurduğunuz yetmez gibi gardolabını da giysilerinizle işgale girişirseniz bu durum erkek arkadaşınız için katlanılmaz bir hal alabilir. Hatta rencide olmuş hissedebilir. Bu  nedenle bizim tavsiyemiz hiçbir zaman gereğinden fazla şey ve yer kullanmayın. Çünkü bu kişi sizin onun için ayırmış olduğunuz küçücük bir rafla dahi idare edebilir.

6. Verilen  belli belirsiz ipuçları

Hediyeler için ipuçları genelde belirsiz şekilde verilir. Erkekler de bunları pek anlamaz. Eğer bir erkek size gerçekten hediye vermek istiyorsa dahi sizin verdiğiniz ipuçları sonucunda aldığı hediyeyi kendi hediyesi olarak göremiyor. Öte yandan yok yere kötü ve suçlu hissetmesine neden olmuş oluyorsunuz.

5. Durduk yere ağlamak

Kadınların gözyaşları, insanların korku listelerinin başında yer alıyor. Özellikle ortada ağlamak için belli bir sebep yoksa , karşınızdaki insan ne yapacağını şaşırıyor. Bu davranışı alışkanlık haline getirirseniz rahatsız edici bir hal alacaktır.  Bu şekilde sempati toplayamayacağınız kesin üstüne üstlük gözyaşlarınızı bir tartışmayı kazanmak için kullanıyorsanız bu size olan güvenini kaybettirecek ve ikinizi de üzecektir.

4. Saatler süren hazırlanma

Saçlarınızı düzeltmek için saatler harcamaya kalkıp erkek arkadaşınızı bekletecek olursanız erkek arkadaşınızın dakikliğinizi ve sorumluluk duygunuzu sorgulamaya başlayabileceğini de aklınızın bir köşesinde bulundurun. Üstelik uğruna saatlerce bekletildikten sonra saç modelinizdeki farklılığı anlamayacaktır.

3. Köşeye sıkıştıran sorular sorma

Bir kadının güzel, yaşlı veya yağlı olup olmadığını sorması her zaman insanı içinden çıkılması zor bir duruma sokar. Küçük bir uyarı: köşeye sıkıştıran bu soruların genelde tek doğru cevabı vardır.

2. Tartışmalara bakışları dahil etmek

Bir tartışmayı arkadaşlarınızın veya ailelerinizin tavsiyesini alarak çözmeye çalışmak da kadınların sıkça düştüğü ve erkekleri hayal kırıklığına uğrattığı durumlardan biridir. Problemlerinizin ikinizin arasında kalması ve kendi aranızda çözmeniz en doğrusu olacaktır.

1. AYRICA…

Erkeklerin gözleriyle sevgisini belli etmesi bir sır değildir. O yüzden kişisel bakımınızı unutmayın ve her zaman en iyi şekilde görünmeye çalışın. Örneğin dar bir iç çamaşırı giymek sadece sizi rahatsız etmez aynı zamanda görünüşünüzü de etkiler. Kıyafetinize çeki-düzen verip ferahlamak için ihtiyacınız olan birkaç saniyeyi kendinizden esirgemeyin. Toplum içinde değil tabii. Gizemli güzel olarak  kalın.

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Ozge Tan