Kız Kıza Muhabbet Sırasında Nelerden Konuşulur?

3 dakikada okuyabilirsiniz


Kızlar arkadaşlarıyla bir toplantı düzenliyorsa aman dikkat! Ya canları sıkılıyordur ya birbirlerini özlemişlerdir ya da gıybet time durumu gelip çatmıştır. Bu gıybet time elbette sadece kızların değil erkeklerin de sık sık gerçekleştirdiği bir faaliyettir. Erkekler genel olarak, kızlar aralarında neler konuşur, ne dolaplar çevirir, çok merak ederler. Beyler hadi yine iyisiniz, size azcık ucundan tüyo vermeye geldim. Hazır mısınız? Kız kıza muhabbet sırasında nelerden konuşulur? İşte cevabı:

1.Konu Sevgiliyse Gerisi Teferruattır

kız kıza muhabbet

Kızların sevgililerinden bahsetmeleri Allah’ın emri. Kimisi ballandıra ballandıra sevdiği adamı anlatır. Onu yerlere göklere sığdıramaz. Kimisi ise sevdiği adamı sözleriyle linç eder. Adamın kendisini savunmasına gerek bile kalmaz.

2.Moda Mı? Yeah Baby

kız kıza muhabbet

Kıyafetler, makyaj ve moda kız kıza muhabbet varsa olmazsa olmaz konulardır. Hangi mekan daha cool? Hangi semtin neyi meşhur? Hangi kafeler mutluluk sebebi? Bu soruların asla cevapsız kalmadığı müthiş ortamlar işte buralar.

3.İndirim Çılgınlığı

kız kıza muhabbet

Özellikle kalitesiyle, ürünleriyle revaçta olan büyük markaların indirim zamanına kadınlar delirir. Bunun sohbetini uzun uzun yapmaktan çekinmezler. Hadi ama, hem kaliteli hem göz alıcı hem de ucuz. Bunlar önemli detaylar.

4.Gıybet Time

kız kıza muhabbet

“Ben onu kiminle gördüm haberin var mı”, “Onu aldatmış mı o”, “Zaten sevmiyordu ki” ve daha fazlası gıybet zamanlarının en heyecanlı konuları. Kızlar gözlerini kırpmadan olayı dinleyip gözlerinde canlandırırlar. Hele “Ben olsam şöyle yapardım” durumları vardır ki, ohoo. Yani beyler, sizin de yapmadığınız şey değil ama  olur da kulaklarınız çınlarsa sadece gülümseyin ve geçin.

“Kadınların Yaptığı Takdirde Erkeklerin İlgisini Çekeceği 9 Davranış” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

5.Diziler Kasırgası

kız kıza muhabbet

Çoğu kızın en az bir tane yerli veya yabancı diziye müptelalığı vardır. Ve arkadaşları da aynı diziyi izliyorsa, ortalığın vay haline!

6.Bırakın Kahveler Konuşsun

kız kıza muhabbet

Bazen sohbetin konusu falan olmaz. Sadece kahve eşliğinde sevdiğin arkadaşın varlığına şükredilir. İşte o gibi durumlarda içilen kahveler sadece en güzel araçlardır.

7.Kız Kıza Muhabbet Varsa Vazgeçilmez Konu: Hayalimdeki Bey

kız kıza muhabbet

Çoğu kız hayalinde evleneceği erkeği en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. Bazıları karakteri üzerine durur bazıları ise fiziki özellikleriyle raks eder durur. Hepsini paket program isteyen de çoktur. Ama en sonunda kalp ne derse son söz odur.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
7
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official