İlişkiden Uzaklaştıran Hareketler: Kadınları Erkeklerden Soğutan 7 Davranış

3 dakikada okuyabilirsiniz


Kadınları Erkeklerden Soğutan 7 Davranış

İlişkilerin sorunsuz yürümesini kim istemez ki! Ancak büyük umutlarla başlayan ilişkiler zaman geçtikçe sevginin azalmasıyla ve ilişkinin sona ermesiyle sonuçlanabilir. Kadınları erkeklerden soğutan sebeplerin göreceli de olsa bazı yaygın sebepler olduğu ortada. Kadınların erkeklerden soğumasına neden olan bazı hareket ve davranışları sizler için derledik: İşte kadınları erkeklerden soğutan şeyler :

1. Kadınları Erkeklerden Soğutan: İlgisizlik

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Birçok ilişkide ve özellikle evliliklerde kadınların en şikâyetçi olduğu konulardan biri kuşkusuz ilgisizlik. Flört döneminde kadını elde etmek için türlü çabalar, nazik ve sevecen tavırlar sarf eden erkeklerin bir süre sonra eski özeni göstermemesi kadınları ilişkiden soğutan başlıca sebeplerden biridir. Her kadın önemsenmek ister.

2. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Aşırı Kıskançlık

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Kıskançlık da ilişkilerde çok karşımıza çıkan bir sorun, kadınların erkeklerden soğuma sebeplerinden biri. Bazı kıskanç tavırlar başta kadınların hoşuna gitse de kıskançlığın boyutu arttıkça bu durum kadın için bezdirici bir hale gelir. Kadının giyimine, görünüşüne, nasıl hareket etmesi gerektiğine karışan maço bir erkek, kadının kendi kararlarını verme hakkına da tecavüz etmiş olur ki bu durumda çoğu zaman “Seven erkek kıskanır” klişesi devreye giriyor. Ancak tam aksine, seven erkek saygı duyar.

“Geleceği Olmayan İlişkinizi Bitirmeniz Gerektiğini Gösteren 9 İşaret” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN …

3. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Bakımsızlık

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Erkeğin pis kokması, giyimine özen göstermemesi, kişisel hijyenine dikkat etmemesi çoğu kadın için olumsuz bir algıya sebep olur. Hatta zamanla erkeğe dokunmak bile istemeyebilir. Erkeğin kendine özen göstermesi hem kendisine hem de karşısındaki kişiye gösterdiği saygının da göstergesidir.

4. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Sadece Seksle İlgilendiğini Hissettirmek

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Gerek evlilikte, gerekse ilk buluşmada kadınlar erkeklerin kendileriyle sadece seks için ilgilendiğini hissetmekten nefret ederler. İlişkinin temelinde sevgi ve saygı olmalıdır. Kendisine sevgi ile değil cinsel arzularla yaklaşan bir erkek, kadın için uzak durulması gereken bir tiptir.

5. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Şov Yapmak

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Sürekli kendinden ve yaptığı iyi işlerden bahseden, parası olduğunu vurgulayan erkek sanıldığının aksine kadınlar tarafından önemli bir soğuma nedeni. Kendine güven duymak iyi bir özelliktir ancak işi şova dönüştürmek abartılı bir durum.

“Sevgilinizin Size Gerçekten Aşık Olduğunu Gösteren 8 İşaret” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN …

  6. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Kabalık

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Argo, yerinde kullanıldığında sempatik bile karşılanabilir ancak sürekli küfür eden, geğiren, Recep İvedik tadında hareketler takınan erkekler, kadınlar tarafından aşırı itici bulunur. Kadınlar yanlarında saygılı ve centilmen bir erkek görmek isterler.

 7. Kadınları Erkeklerden Soğutan: Yalan

Kadınları Erkeklerden Soğutan

Yalan, sadece kadın-erkek ilişkisinde değil birçok alanda karşımıza çıkan bir sorun. Ancak ilişkilerde şeffaflık en iyisidir aksi takdirde söylenen yalanlar ortaya çıktığında güvensizlik oluşur. Ve unutmamak gerekir ki bir çok ilişkinin bitme sebebi güvensizliktir.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
2
Muhteşem
Acıklı Acıklı
2
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
3
Şoke