Kadınlar İlişkiden Ne İster? Kadınların Erkeklerden Beklediği 7 Şey

3 dakikada okuyabilirsiniz


Kadınlar detaylarla yaşarlar. Hele ki konu ilişkileriyse vay erkeklerin haline. Yaşantıda erkekler ne kadar sade ve düzse kadınlar bir o kadar ayrıntılı ve cıvıl cıvıldır. Peki kadınlar ilişkiden ne ister ? Erkekler için bu, cevabı muallak olan bir soru. Kadınlar kendi isteklerini her ne kadar basit olarak görse de olaylara düz mantıkla bakan erkekler için kadınlar labirentten farksızdır.

1. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Senin Olabilirim Ama Ben Özgür Bir Bireyim

kadınlar ilişkiden ne ister

Kadınların istediği çok basit aslında: “Benim kişisel alanıma dokunma. Bırak orada keyif çatayım.” Erkeklerde ise durum,  “Kişisel alanında ben de olayım keyfimizi beraber çatalım” şeklindedir. Bazen kişisel alan, yenilenmek, yeniden nefes almak ve yolunu daha sağlam çizebilmek için dinlenme yeri gibidir. Her durum sizinle ilgili olmayabilir beyler, bilginiz olsun.

2. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Heyecanı Diri Tutmak

kadınlar ilişkiden ne ister

Monotonluk çoğu kadının içini bayar. Her gün aynı yemeği yemek gibi. Kadınlar İlişkiden Ne Bekler az çok bilirsiniz. Bazen minik sürprizlerle şaşırtılmak ilk günkü ateşi yeniden harlar. Unutmayın kadın ne kadar mutlu ve heyecanlı olursa eşine iki katını yansıtır. Bu da ilişkilerin bir o kadar renklenmesi değil midir? Kadınların cinsel ilişkide istedikleri de çok önemlidir.

3. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Kıskan Dedik Abartılarınla Boğ Demedik

kadınlar ilişkiden ne ister

Beyler siz bazı küçük şeyleri bayağı abartmıyor musunuz? Ne gerek var. Bir kadın sizi bir kere sevdiği zaman sadece keyfini çıkarın, b*kunu değil!

4. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Gözün Bir Rahat Dursun

kadınlar ilişkiden ne ister

Kadın sevgilisiyle yan yanayken erkeğin başka bir kadına gözlerini dikmesi kadar itici olan ne var acaba! Ve bunu kıskandırmak için yapandan bahsetmiyorum bile. Dışarıdan bakılınca çapkın yerine sapkın görünüyorsunuz, inanın hiç hoş değil. He bu arada tabii ki erkek sevgilisi yokken de bakmamalı başkalarına. Bunda hemfikiriz.

“Aşkta Doğru Kişiyi Bulmak: İşte Doğru Kişinin 5 Özelliği” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

5. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Azıcık Romantiklik

kadınlar ilişkiden ne ister

Biliyorum çok desem benden olmaz dersiniz. O zaman azıcık be. Hadi ama erkek severse güzel sever, bunu gizlemek de ne? Sevdiğini saklamadan göster o da yetecek.  Zaten erkeğin kadını güzel ve incitmeden sevmesi romantiklik sebebi.

6. Kadınlar İlişkiden Ne İster? Aramıza Şüpheyi Sokma

kadınlar ilişkiden ne ister

Gizemli görüneceksin diye kaçak dövüşme. Mesela erkeğin telefonu masada değil de cebindeyse kötü. Kadının beynine şüphe sinyalleri gitmeden önce, o telefonu hemen cebinden çıkar ve masaya koy.

7. Kadınlar İlişkiden Ne İster: Bakımlı Olmak Başka Bir Şey

kadınlar ilişkiden ne ister

“Erkek adam olduğu gibidir. Beni böyle sevsin” falan filan, eskide kalmış düşünceleri silin aklınızdan. Erkeğin bakımlı olanı makbuldür. “Maske yapmadan uyuma” demiyorum tabii ama en azından kişisel bakım olayının da hakkını ver hani.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
5
Komik
Muhteşem Muhteşem
8
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
5
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official