Kadın Erkek İlişkisi: Aşkınızı Sözcük Kullanmadan Gösterebileceğiniz 8 Durum

3 dakikada okuyabilirsiniz


Kadın Erkek İlişkisi

Kadın Erkek İlişkisi: Aşkınızı Sözcük Kullanmadan Gösterebileceğiniz 8 Durum

Aşk gibi harika bir duygudan bahsedebilirsin. Şiir ve şarkı yazabilir ve tanıdığın herkese söyleyebilirsin. Ama bazen tek ihtiyacın olan bir şeyi doğru yapmak. Bu bir insan için söyleyebileceklerinden daha fazla anlam ifade eder. Bizde size aşkınızı sözcük kullanmadan gösterebileceğinizi söylüyoruz.. Buyurun aşağıya doğru kaydırın..

1. Partnerine Biraz Zaman Tanı

Kadın Erkek

Zor bir günün ardından, hepimizin işinden dolayı ve her zamanki hayatlarımıza dikkatimizi çekme açısından zamana ihtiyacı vardır. Ona biraz zaman ver… Duygusal bağlamda yeniden bu tür çatışmaları önlemek için yardımcı olacaktır.

2. İyi Bir Dinleyici Ol

Kadın Erkek

Eğer seninle hakkında hiçbir şey bilmediğin bir şey hakkında konuşmak istiyorsa, hemen reddetme. Bazen kızların sadece en son haberleri dinleyebilen, tüm satışları öğrenebilen … … ve satın aldıkları şeylere bakabilen birine ihtiyaçları olur. Bu anlarda kızma. Nazik ve anlayışlı bir partner olmaya çalış. Kadın Erkek ilişkisinde iyi bir dinleyici olmak en az hayatın içindeki önemli bir davranıştır.

3. Arkadaşlarını Görmelerini Yasaklama

Kadın Erkek

Her insanın arkadaşlarıyla geçirebileceği özel zamana ihtiyacı vardır.Bir daha ki sefere erkek arkadaşın arkadaşlarıyla vakit geçirmek istediğinde … kızma. Bırak gitsin ve biraz eğlensin.

4. Sevdiği Şeylere Dikkat Et

Kadın Erkek

Mutluluk küçük şeylerden oluşur. Onun en sevdiği tatlılar ve meyve ve yıkanmış yemekler önemsiz görünebilir, ama onun için büyük bir işaret olacaktır. Böyle basit şeyler insanları mutlu edebilir. Ve bu şekilde hatırlandığını ve sevildiğini hisseder..

“Erkeklerin Kadınlardan Hoşlanmadıklarını Gösteren 7 İşaret” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

5. İltifat Et

Kadın Erkek

İltifat duymayı sevenler sadece kızlar değil. Erkekler de iyi göründüklerini bilmek isterler. Erkek arkadaşına söyle, çok yakışıklı, gömleği ona gerçekten yakışmış, ya da çorapları gerçekten havalı. Bu onu iyi hissettirecek bir şey.

6. Birlikte Hayal Et

Kadın Erkek

Palmiye ağacı, deniz, kokteyl… Hepimiz böyle bir tatil hayal ederiz. Yani, kışın, kız arkadaşın eve gelip … … sana yeni şapka, elbise ya da Mayo gösterirse … … kızma ve bunun para kaybı olduğunu söyleme. Bunun yerine, birlikte tatile gitmenin ne kadar harika olacağını hayal edin.

7. Birlikte Yemek Pişir

Kadın Erkek

Alışılmadık ve lezzetli bir şeyler pişirin. Ne pişirmek istediğinizi düşünün, birlikte süpermarkete gidin veya masada yiyin. Buradaki en önemli şey, birbirimizin etrafında olmak. Her şeyi tek bir kişinin yapmasına izin verme.

8. Kusurlarından Sinirlenme

Kadın Erkek

Hepimiz çok farklıyız ve kimse mükemmel değil. Tuz eklemeyi unutuyor … … ve duş aldığında hiç taze havlu almıyor. Sakin ol. Uyumlu bir ilişkiye sahip olmak için, bu küçük şeyleri fark etmemeyi öğrenmelisin. O zaman böyle yaşamanın çok daha kolay olduğunu fark edeceksiniz.

Kaynak : Brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
NetroJen