İnstagram Hesabı ‘@chillinxsy’ İle İlgili Hakkında Merak Edilenler

3 dakikada okuyabilirsiniz


Bilirsiniz az çok beni. İnstagram fenomenleriyle sık yaparım röportajlarımı. Geçenlerde sosyal medyada gezinirken ‘chillinxsy’adında bir profile denk geldim. Sadece bazı görseller koymuş profile. İşin ilginç yanı adı da yazmıyor kendi resmi de yok hesapta. Ama takipçisi ve seveni oldukça çok. Kendini göstermeden bu kadar sevilmesini merak ettim. Ve bu keyifli röportajı onu görmeden sevenlere, onu tanıtmak maksatlı sizler için yazdım.Düşünün bu kişiyi kız sananlar var. Üzgünüm ama yanıldınız. Vee açıklıyorum millet hazır mısınız. O hesabın sahibi Yusuf Sayar.

Çoğu kişi ciddi misin erkek miymiş demiş olabilir. Evet evet inanın. Yusuf Sayar 15 yaşında pırıl pırıl bir delikanlı. Ve bilgiye aşık birisi olduğunu da öğrenmiş bulunmaktayım. Her zaman yeni şeyler öğrenmeyi ve kendisine bir şeyler katmayı çok seviyormuş. Buda çok güzel bir özellik. Gelişime açık biri olduğunu gösterir. Üstelik eğlenceli ve deli dolu birisi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.

Sosyal medyada fenomen olma serüvenini merak etmedim değil hani.Yusuf Sayar, ‘Aslında uçuk bir fenomenliğim yok. Kendi çapımda sosyal medyada az bir bilmişliğim var. İlk başlarda nerden yürümem gerektiğini bulmam gerekiyordu yani insanları cezbedecek bir şey. Bende farklı art yani resim çalışmalarından yürümek istedim ve de ilk başlarda çok korksam da sanırım şu anda güzel bir yerdeyim’ dedi.

Yusuf Sayar’ a sizi görmeden seven, benimseyen takipçileriniz var dedim ve bu sevginin nedeni ne olabilir diye sordum. ‘Açıkçası dünyayı sevgi kurtaracak. Sevmek ve sevilmek. Özellikle de karşılıksız sevilmek. Demek ki onlara kendimden bir şeyler geçirmişim ki onlarda yanımdalar. Minnettarım’ dedi. Karşılıksız sevilmek deyince ortada iyi bir şeyler olduğu açıkça hissediliyor. Buda işin en güzel yanlarından biri oluyor sanırım.

Sosyal medyada olmazsa olmazı sabırmış. Yusuf Sayar, ‘Sabır çünkü çeşit çesit insan var ve her gün yüzlerce mesaj alıyorum. Bazıları dalga geçmeye çalışırken bazıları prim peşinde. Dediğim gibi sabır çok önemli ama sonunda meyvesi güzel oluyor’ diyerek ifade etti.Yusuf Sayar’ ın kendisinde en sevdiği özelliği, her şeye mantıksal yaklaşması ve sabrıymış. Kendisinde en sevmediği özelliği ise çokmuş. Bunlardan biri, çok ama çok erken yorulmasıymış. Yusuf Sayar, ‘Yorulduğumdan bazen kendi iyiliğim için bile hareket etmem. Üşengeçlikten çıktı artık bu durum’ dedi.

Moda Blogger’ı Denince Akla Gelen: Anıl Tiryaki Röportajını Okumak İçin TIKLAYIN

Sosyal medyada takipçilerinin bazı mesajları ilginç geliyormuş. Yusuf Sayar, ‘Takipçilerimin sevgisi ve bu bağlılığı ayrıca 12 yaşında bir insanın böyle bir sevgi beslemesi açıkçası bana ilginç geliyor. Dediğim gibi minnettarım’ diye açıkladı.

Takipçilerine son olarak mesajın nedir diye sordum. ‘Saygıyı, sevgiyi ve nerden geldiklerini unutmasınlar. Her saniye ömrümüzden gidiyor. Sevdiğiniz insanlarla her gün vakit geçirin, sevdiğiniz aktiviteleri yapın ve telefona köleymişsiniz gibi bağlanmayın’ diyerek sözlerine devam eden Yusuf Sayar, ‘Küçücük bir olayda umutsuzluğa kapılmayın. Hayat güzel hele ki sevince ve sevilince daha da güzel. Sevmeyi öğrenin o zaman daha da güzel bir yaşantınız olur emin olun. Son olarak dediğim gibi minnettarım sevginize. Burası benim için bir hayaldi ve bu hayalde gerçek oldu. Kelimeler boş geliyor ne diyeceğimi bilemiyorum. Teşekkürler, sizleri seviyorum’ dedi.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
6
Komik
Muhteşem Muhteşem
15
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
6
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official