İlk Buluşmada Gidilebilecek Yerler: İşte İlk Buluşmanız İçin 4 Yer Seçeneği

2 dakikada okuyabilirsiniz


İlk Buluşmada Gidilebilecek Yerler
İlk Buluşmada Gidilebilecek Yerler

İlk buluşmada gidilebilecek yerler, konuşulacak konular, samimiyet derecesi, giyilecek kıyafetler… Bunlar flört döneminin en büyük çıkmazlarıdır. Erkekler için de kadınlar için de özellikle ilk buluşmada nereye gidileceği kritik öneme sahiptir. Rahatça konuşabileceğiniz bir kafeye gitmek sohbet imkanınızın olmadığı sinema, tiyatro veya gürültülü mekanlardan daha iyi bir tercih olabilir. Ancak her durumda böyle olmayabilir. İlk buluşmada nereye gidilir? İlk buluşmada gidilebilecek yerler nerelerdir? İlk buluşma için mekan önerisi nelerdir? İlk buluşma nerede olmalıdır? İşte İlk Buluşmada Gidilebilecek Yerler:

1. Kafeler

ilk buluşmada gidilebilecek yerler

Küçük sakin kafeler ya da kahve dükkanı zincirleri… Pek çok farklı kafe içinden ilk buluşmanız için karşı tarafın sevebileceği bir yer bulmak sizi zorlayabilir. Her ilk buluşmada taraflar aynı beklentiler içinde olmayabilir. Siz çok bilinmeyen konsept kafelerde oturmaktan hoşlanırken karşı taraf kalabalık ünlü kahve zincirlerini tercih ediyor olabilir. Bunun için ilk buluşmada çekinmeden iki taraf da sevdiği yerleri paylaşmalı ve ortak bir nokta bulmalısınız. Kim bilir belki de zevkleriniz aynıdır hatta aynı kafeye ayrı ayrı defalarca gitmişsinizdir… Olamaz mı olabilir…

“İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: Bu 5 Şeyi Mutlaka Uygulayın!” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

2. Bar/Alkollü Mekanlar

ilk buluşmada gidilebilecek yerler

Alkolün etkisiyle rahatlamak, karşınızdaki kişiyle kolaylıkla samimiyet kurmak istiyorsanız barlar, alkollü mekanlar sizin için iyi bir seçim olabilir. Yine de çok gürültülü yerleri tercih etmemenizde yarar var. Aynı zamanda heyecanla veya rahatlamak amacıyla fazla hızlı içip kontrolü elden kaçırmamaya özen göstermelisiniz. 

3. Restoranlar

ilk buluşmada gidilebilecek yerler

İlk Buluşmada Gidilebilecek Yerler arasından bir diğeri de restoranlardır. Hem yemek sırasında samimi konuşmalara girebilir hem de sonrasında bir şeyler içmeye gidebilirsiniz, böylelikle günü uzatıp daha çok şey paylaşma fırsatınız olur. Restoran ve yemek seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey iki tarafın da yemek tercihlerine uygun bir yerin bulunmasıdır. İlk buluşma için tercih edilecek yemeğin kolay yenebilen ve baskın kokulara sahip olmayan bir yemek olmasına dikkat etmekte yarar var… 

“İlk Buluşmada Hoşlanma Belirtileri: Dikkat Etmeniz Gereken 10 İşaret” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

4. Ev

ilk buluşmada gidilebilecek yerler

İlk buluşmada evine çağırmak veya karşı tarafın evine gitmek hızlı bir başlangıç olacaktır. Daha önceden tanımadığınız biriyle ilk yüz yüze görüşme için ev uygun olmayabilir. Öncesinde birbiriniz hakkında bir şeyler öğrenmek ve samimiyeti ilerletmiş olmak ev ortamında gerginliği en aza indirir. Daha önceden tanışıyorsanız zaten gergin bir ortam oluşmayacağından evde karşı tarafla birlikte yemek yapmak veya film izlemek ilişkinizi bir sonraki seviyeye taşımanızı sağlayacaktır.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke