İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: Bu 5 Şeyi Mutlaka Uygulayın!

3 dakikada okuyabilirsiniz


Heyecanın doruklarda olduğu anlara hazırlanmak çok zor gelir insana. Ama hiç meraklanmayın. Ufacık dokunuşlarla sevgilinizin gözleri hep üstünüzde olabilir. Dijital çağın insanları iyice içine çekmesi ile ellerimizde sürekli telefon ve tablet ile dolaşmaya başladık. Haliyle bu durum insanın karşısına milyonlarca içerik sunulması ile sonuçlanmakta ve bu sebepten dolayı da dikkat azalması yaşanmakta. Öyle bir devirde yaşıyoruz ki; en önemli şey artık başka insanların dikkatini çekmek oldu diyebiliriz. Özellikle ilk buluşmada dikkat çekmek her devirde olduğu gibi günümüzde de çok önemli. Biz de sizler için İlk Buluşmada Dikkat Çekmek : Bu 5 Şeyi Mutlaka Uygulayın! içeriğini derledik. İyi okumalar …

1. İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: Cildiniz Işıldasın
ilk buluşmada dikkat çekmek
Photo by Noah Buscher on Unsplashİlk buluşmada erkekler nelere dikkat eder desek belki de cevabı bu olur.

Öncelikle doğal bir görünüme sahip olmaya özen gösterin. Canlı ve temiz görünen cilt herkesi etkiler. Cilt bakımı yapabilir, nemlendiriciyle cildinizi nemlendirebilirsiniz. Soğuk suyla yüzünüzü 15-20 saniye yıkarsanız cildiniz dipdiri ve daha parlak görünür, bizden söylemesi.

2. İlk Buluşmada Dikkat Çekmek : Abartılı Şeylerden Komple Uzak Durun
İlk Buluşmada Dikkat Çekmek
Photo by Charisse Kenion on Unsplash

Makyajı çok seviyor olabilirsiniz. Hatta fosforlu renkte kıyafetler de favoriniz olabilir. Ama önce sakin olup bir nefes alın. Ve abartıdan biraz uzaklaşın. Makyajınızı çok daha sade yapın ki doğal göründüğünüzün altını bir çizmiş olun. Giysilerinizin sade ve şık olması, kuğu gibi zarif görünmenin en güzel adımlarından biri olabilir.

3. İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: Eller Ve Tırnaklar Önemli Detaylar
İlk Buluşmada Dikkat Çekmek
Photo by DESIGNECOLOGIST on Unsplash

Ellerin ve tırnakların bakımlı görünmesi çekici olmanın önemli detaylarından olduğunu biliyor muydunuz? Kadınların çok dikkat ettiği yerlerden olan el ve tırnak bakımı erkeklerin de dikkatinden kaçmıyor.

“İlişkiden Uzaklaştıran Hareketler: Kadınları Erkeklerden Soğutan 7 Davranış” Adlı İçeriğimizi Okumak İçin TIKLAYIN …

4. İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: İçten Bir Gülümseme
İlk Buluşmada Dikkat Çekmek
Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Ağız bakımınız ve dişleriniz en önemli aksesuarınız. Dişlerinizin temiz olması gülümsemenizin bir o kadar da cüretkar olması demektir. Ağzın temiz kokması ya da kötü kokmaması, temiz olan dişlerinizin duruşunu fazlasıyla sağlamlaştırır. E sevgilinizi de bir o kadar hayran bıraktırır. Bayanlara ilk buluşma önerilerinde kesinlikle tavsiye ediyoruz, içten bir gülümsemeyi.

5. İlk Buluşmada Dikkat Çekmek: Parfüm Aşkı

İlk Buluşmada Dikkat Çekmek

Mis gibi kokmayı kim istemez! Hele ki yürüdüğünüzde arkanızda kokunuzun kalması. Parfümü boca edin demiyorum kesinlikle. Sadece sizi yansıtan kokuyu bulduğunuzda neden arkanızda izinizi bırakmayasınız? Parfüm meselesi kadınlar için özellikle çok önemli. Kadınlar ilk buluşmada neye dikkat eder desek parfümü ilk sıralara koyabiliriz.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
2
Komik
Muhteşem Muhteşem
4
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
3
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official