Hem Fenomen Hem Yakışıklı Hem de Doktor Ali Mert Özdoğan

2 dakikada okuyabilirsiniz


Sosyal medyada fenomenler çıtayı oldukça üste bırakmışlar. Kardeşim tamam fenomensin, peki yakışıklılıkta bu popülerliğe dahil midir diye sormadan edemedim kendime. Ali Mert Özdoğan tam da bunlardan biri. Adam hem fenomen hem yakışıklı hem de geleceğin doktoruymuş. Valla şaka gibi.

Ali Mert Özdoğan Adana’da yaşıyor ve Çukurova Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisi. Oyunculuk ve modellik yapıyor aynı zamanda. Anlayacağınız doğuştan dikkat çekiciymiş.

Bugünün fenomeni geleceğin doktoru olacak olan Ali Mert Özdoğan sporunu yapmaktan da geri kalmıyor. Basketbol, yüzme ve fitness en büyük hobileri arasında.

Fenomen olmasında mesleğinin mi etkili olduğunu sorduğumuzda Ali Mert Özdoğan tanınmasında doktor olacak olmasının büyük etkisi olduğunu belirtti. Fakat kendini fenomen olarak adlandırmaktan pek de hoşlanmıyor.

Böyle Doktor Adamı Hasta Eder adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Okuduğu fakültede ve çalıştığı hastanede sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar oldukça beğenilmiş. Beğenildiği için diğer instagram kullanıcıları da takip etmeye başlamış ve böyle böyle yayılmış. E bu şekilde fenomenliği Adana sınırını aşmış.

Tanınmanın güzel bir duygu olduğunu belirten Ali Mert Doğan, yanına gelip fotoğraf çekilmek isteyenler ve konuşmaya çalışanlar da git gide artıyormuş. Çünkü fenomen olmak bunu gerektirir.

Başına çokça ilginç olay gelmiş. Bunlardan bir tanesini bizler için anlatan fenomenimiz, bir kafede otururken genç bir kız Ali Mert Doğan’ı karşısında görünce ‘oha oha’ deyip arkasına dönüp fenomenimize sarılıp tekrar geri gitmesi oldukça ilginç gelmiş. Genç doktorumuz fenomenliğe de alışmış hani.

 

Kanserle mücadele etmek sonucu değiştirebilecek bir şeydir. Bunu anlatan videomuzu izleyebilirsiniz.

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
13
Komik
Muhteşem Muhteşem
21
Muhteşem
Acıklı Acıklı
5
Acıklı
Kızgın Kızgın
7
Kızgın
Korkunç Korkunç
11
Korkunç
Şoke Şoke
8
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official