Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler: İşte Hayranı ile Evlenen 5 Ünlü

3 dakikada okuyabilirsiniz


Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler
Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler: İşte Hayranı ile Evlenen 5 Ünlü

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler: Onlar, gençliğimizin –belki de çocukluğumuzun- hayallerinin baş kahramanı; yeri geldi televizyon başında kilitlenmemize sebep oldular, yeri geldi posterleriyle odamızın duvarını süslediler. Ama kesin bir şey de var ki “evlenilecek kişi” olarak hep düşünüldüler. Ne yazık ki hayranı olduğu bir ünlüyle gerçek hayatta evlenecek kadar şanslı olamıyor büyük çoğunluğumuz. Çok nadir de olsa bu hayal bazıları için gerçeğe dönüşebiliyor. Peki hayranıyla aşk yaşayan ünlüler hangileri? İşte bu aşkı evliliğe taşıyan, Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

1.Tarkan ve Pınar Dilek

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Tarkan, uzun süre gündemden düşmeyen “baba oluyorum” videosuna daha gelmeden eşi Pınar Dilek’in hayallerini süslüyormuş. Çocukluğundan beri Tarkan hayranı olan Pınar Dilek, megastar ile Almanya konseri sonrasında tanışıp arkadaş oluyor ve kısa sürede de bu arkadaşlık bir aşka dönüşüyor. Sonrası malumunuz; Hayranlarıyla  Evlenen Ünlüler kervanına Tarkan da böylelikle katılmış oluyor.

2.Ozan Doğulu ve Ece Doğulu

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Sezen Aksu konserinin kulisinde tanıştıklarında Ece Doğulu henüz lise ikiye gidiyormuş. İlişki yaşadıkları 4 yılın sonunda ise aşklarını nikah masasında taçlandıran ikili, hayranlarıyla evlenen ünlüler arasında ne yazık ki evliliğini yürütemeyen tarafta. Zira çift, yakın geçmişte boşandı ve birbirinden tatlı 3 kız çocuğa sahipler.

“2018’de Ölen Ünlüler: 2018 Yılında Hayatını Kaybeden 11 Ünlü İsim” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

3.Yaşar ve Merve Oğuz

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Çift, bir kitap fuarında tanışıp aralarındaki enerjiyi yıllar içerisinde evliliğe dönüştürdü. Yaşar’ın yeni şiir kitabının imza gününe gelen Merve Oğuz, sonrasında devamı gelecek olan tesadüfi karşılaşmaların ilk kıvılcımını ateşlemiş oldu. Hayranlarıyla evlenen ünlüler listesine gireceği aklının ucundan bile geçmeyen Yaşar ve Merve Oğuz çiftinin şimdi Kerem isminde bir de oğulları var.

4.Adam Sandler ve Jackie Sandler

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Bir arkadaşlarının aracılığıyla tanışan ikili, film setleri bahanesiyle görüşmeye devam etti. Adam Sandler’in Big Daddy filminde rol alan Jackie Sandler, böylelikle oyunculuk kariyerine devam etti. Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler arasına 2003 yılında katılmış olan çiftin iki kızı var.

“Birbirinden İlginç Hikâyelerle Ünlülerin Şöhret Basamaklarını Tırmanışları” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

5.Nicolas Cage ve Alice Kim

Hayranlarıyla Evlenen Ünlüler

Listemizin belki de aralarında en çok yaş farkı olan çiftiyle devam ediyoruz. Evlendikleri 2004 yılında Nicolas Cage 40, Alice Kim ise henüz 20 yaşındaydı. Kim’in çalıştığı restoranda tanışan ikilinin Kam El isminde bir de oğulları var. 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
Beyza Nur