Gülümseten Videolar Çekenlerde Bugün: Kamil Aydın

3 dakikada okuyabilirsiniz


Bu aralar taktım videolara. İzledikçe izliyorum. Hele ki güzel gülen komik insanlar favorilerimden. O zaman sıkı durun. İşte karşınızda Kamil Aydın.

Kamil Aydın nasıl birisi diye merak ettiğimde öğrendiğime göre 23 yaşında ve bir tane ablası var. Okul hayatının yarısı İstanbul’da yarısı Antalya’da geçmiş. Sonuç olarak Turizm İşletmeciliğini bitirmiş biri. Fenomenimiz oldukça eğlenceli biri ki inanın videolarında apaçık anlaşılıyor zaten. Yaklaşık 3 ya da 4 yıl önce sosyal medya serüvenine vine ile başlayıp scorp ve ardından instagramla devam eden video serüveni var. Bu oldukça iyi.

Kendi arkadaş grubunda da eğlenceli biri olduğunu öğrendiğim Kamil Aydın için video çekmeye karar vermek çokta zor olmamış. Vine jenerasyonu yeni yeni bilinirken öne çıkan insanlar varmış. Fenomenimiz onları izlerken baya hoşuna gitmiş ve o içinde ki video çekme isteği dışına vurmuş. İyi ki de olmuş. Böyle güldüren, eğlendiren insanlara ihtiyacımızın olduğu kesinlikle yadsınamaz.

Bu yolda fenomenimize gelen tepkiler ilk başlarda olumsuz olmuş. Dalga geçenler mi dersiniz bırak bu işleri diyen arkadaşlar mı dersiniz yoksa saçma sapan işlerle uğraşma diye arkasında duran insanlar mı dersiniz. He birde ismiyle dalga geçenler bu sıralamada birinciler. Ohoo çok var. Ama Kamil Aydın içinden gelerek ne hissediyorsa öyle yaşayan güzel insanlardan. Yaptığı işten pişman olmadan ilerlemek onun için önemli. Zaten ilk zamanlar videolarında kendisiyle bile dalga geçiyormuş. Takıntılı olmayıp içinden geldiği gibi davranınca insanın doğallığı videolarına yansıyormuş demek.

Başına ilginç bir olay geldi mi diye düşünmeden edemedim. Durur muyum hemen sordum tabi. Videoları akraba tayfası izlemiş herkes gibi. Ama videolar küfürlü ve  çoluğumuza çocuğumuza kötü örnek oluyor diye eleştiri almış. Amcası da eleştiri yapanlara dahil. Olabilir eleştiriler hayatın her yerinde. Ama olumlu şeylerde olmuyor değil hani. Bunlardan bir tanesi Kamil Aydın’ı sosyal medyadan tanıyıp sevmiş biri karşısında görünce gözyaşlarına boğulmuş. Düşünün kilometrelerce arıyor ve herkese sora sora buluyor. Ve daha bir sürü şey. Kamil Aydın takipçisine sevgine sağlık deyip kocaman sarılmış. E böyle sevilince mutluluk kendiliğinden geliyor.

Tanımayı istemek gibi bir düşüncesi olmadığını vurguladı. Çünkü bu istek hırsa ve yapmacıklığa dönüşebilir diye düşünüyor. Ki bu da hiç istemediği bir durum fenomenimiz için. O nedenle daha çok kendi mutlu olduğu için paylaşım yaptığını açıkladı.

Fenomen sözünden pek hoşlanmıyor Kamil Aydın. Bu kelimenin işi kasıntı yaptığına inanıyor. Ama ben fenomen kelimesiyle yaptığı işi hakkıyla yapıp, güzel yerlere gelen insanlar için kullanıyorum çünkü benim için o kelime onu ifade ediyor. Bu yaptığımız röportajdan da anlaşıldığı gibi Kamil Aydın baya mütevazi. Bu da sevilmesine iyi bir neden bence.

En değer verdiği şeylerin başında ailesi geliyormuş. Her koşulda yanında olan aileden başka güzel bir şey olabilir mi zaten. Bu  röportajla içini dökerek kendisini iyi hissettiğini söyleyen Kamil Aydın umarım beni biraz olsun daha iyi tanımanıza sebep olacak şekilde kendimi ifade etmişimdir diyerek sözlerine devam etti. Videolarımı izleyen, eğlenceme ortak olan herkese çok teşekkür ederim diye açıklama yapan Kamil Aydın son olarak ne halimiz varsa gülelim çünkü en güzel maskemiz bu diyerek röportajımızı tamamladı.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
128
Komik
Muhteşem Muhteşem
435
Muhteşem
Acıklı Acıklı
50
Acıklı
Kızgın Kızgın
23
Kızgın
Korkunç Korkunç
30
Korkunç
Şoke Şoke
52
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official