Göğüslerinizi Şekillendirmek İçin 5 Doğal Yol

2 dakikada okuyabilirsiniz


“Mükemmel” göğüsler istemenin önemli bir gerekçesi görüntüsüdür ancak gerçekte sizin bunu istemenizin çok daha önemli bir nedeni olmalıdır: Sağlığınız. Biz de bu önemli konuya dikkat çekmek için Göğüslerinizi Şekillendirmek İçin 5 Doğal Yol adlı içeriği sizler için derledik.

1. Soğuk Suda Yıkayın

Göğüslerinizi Şekillendirmek

Buz gibi bir duş çok hoş olmayabilir, ancak cilt tonu için çok önemlidir. Bunu her gün yapamıyorsanız, göğsünüze buz küpleri veya soğuk bir gazlı bez uygulayın.

“Kadınların Bilmesi Gereken En Tehlikeli 6 Hastalığın Belirtisi” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

2. Belinizi Düz Tutun

Göğüslerinizi Şekillendirmek

Eğik durduğunuz zaman göğüslerinizi çekici hale getiremezsiniz. Aynı zamanda göğüs kaslarınızı da gevşetirsiniz. Omuzlarınızı her zaman düz tutmaya çalışın. Göğüslerinizi Şekillendirmek adına bunu yapmanız önemlidir.

3. Göğüslerinizde Basınçtan Kaçının

Göğüslerinizde uyumamaya çalışın ve her zaman düzgün iç çamaşırları seçin. Göğüslerinize baskı yapan bir iç çamaşırı her ne kadar seksi gösterse de aslında zararlıdır. Bu durum hem rahatsız eder hem de kan akışını bozar.

4. Göğüslerinizi Şekillendirmek İçin Doğru Spor Yapın

Göğüslerinizi Şekillendirmek

Aerobik ve diğer aktif sporlar genel şekliniz ve sağlığınız için iyi olabilir, ancak keskin hareketler yumuşak doku hasarına yol açtığı için göğüsleriniz için zararlı olabilir.

“Daha Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gereken 8 Şey” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

5. Güneşten Kaçının

Göğüslerinizi Şekillendirmek

Özellikle güneş koruyucusunun olmaması cildin kurumasına ve elastikiyetinin kaybolmasına  neden olur. Göğüslerinizin şeklini korumak istiyorsanız, bir şezlongda veya sahilde üstsüz uzanmak iyi bir fikir değildir.

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
8
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
NetroJen