Fenomen Doktorun Böylesi Adamı Hasta Eder

2 dakikada okuyabilirsiniz


Sosyal medya deyince fenomenler ilk akla gelenler. Peki fenomen doktor olursa? Sakın doktorlardan fenomen olur mu hiç demeyin. Biz gördük gayet de güzel oluyormuş. Hakan Tüfekçi işte tam da öyle fenomenlerden. Fenomen doktor instagram’a koyduğu her resmi takipçileri tarafından büyük beğeni alan fenomen doktorumuz doğallığıyla da sevdiklerini kendine hasta ediyor.

Doktorluğunun yanı sıra dış görünüşüyle de dikkat çeken Hakan Tüfekçi sporla oldukça ilgili. Spor söz konusu olunca protein tozunun kullanımını sormadan edemedik. Beslenme açısından yetersiz olan bireylerde kullanımın olabileceğini söyleyen Hakan Tüfekçi de spor yaparken yeterli miktarda protein alamadığı zamanlar protein tozu kullanıyor. Tabi nasıl kullanacağını bilmek önemli bir iş.

Milliyet Dergisinin köşe yazarının Hakan Tüfekçi’yi görüp irtibata geçmesiyle fenomen olma serüveni başlamış oldu. E tabi durum böyle olunca Instagram’a her fotoğraf koyduğunda popülerliği bir o kadar arttı.

Moda Blogger’ı Denince Akla Gelen: Anıl Tiryaki İçeriği İçin TIKLAYINIZ.

Popülerliğin hayatını nasıl değiştirdiğini merak ettiğimiz de fazla birşeyin değişmediğini söyleyen doktorumuz sporunu ve kişisel bakımını her daim yapıyor fakat paylaşım yapmıyordu şimdi fotoğraf paylaşımı yaptıkça insanların beğenisini aldığını belirtti.  Kafalarda ki doktor imajını değiştirmeye başladığını söyleyen Hakan Tüfekçi’ye bizimde aynı fikirde olduğumuzu söylemeyi bir borç bilirim.

Hakan Tüfekçi

Doktordan fenomen olunca eleştiri alıyor musunuz diye merak edip sorduğumuzda eleştiriyi çok aldığını öğrendiğimizde tabii biz şok. Doktorun ilgi çekici olması eleştirilere neden oluyormuş. E adam ne yapsın güzel doğmuş. İnsanlar sen doktorsun neden popülersin sadece mesleğini yap diyenlerde olmuyor değilmiş.

 

Kanser çok tehlikeli bir hastalık. Aşağıdaki videoyu tanıdıklarınıza önerin deriz.

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
4
Komik
Muhteşem Muhteşem
21
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
12
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official