Evlenme Teklifi Şarkıları: Evlilik Temalı 7 Popüler Şarkı

3 dakikada okuyabilirsiniz


Evlenme Teklifi Şarkıları
Evlenme Teklifi Şarkıları

Evlenme Teklifi Şarkıları: Evlilik Temalı 7 Popüler Şarkı

Evlenme Teklifi Şarkıları: Evlilik Temalı 7 Popüler Şarkı: Sevgili hanımefendiler ve beyfendiler aşkın uçuşuna yapmakta olduğumuz romantizm seferine hoş geldiniz. 🙂 Yoğun bir düğün mevsiminden sonra evlenemeyen birçok gencimiz, büyük bir yıkıntının ardından evlenmeye karar verdi.  Gençler elinizi çabuk tutun, hayır işleri bekletilmeye gelmez. Altın her an yükselebilir, yine de siz bilirsiniz. 🙂 Şimdi bu yeni evlenecek çiftlerimizin evliliğe ilk adımı atması için, taraflardan birinin diğerine evlenme teklifi etmesi gerekiyormuuuşşş. Her zaman erkek teklif edecek diye bir şey yok kızlar; siz de teklif edebilirsiniz, edin ki ömür boyu söylenin! 🙂

Evlenme teklifi artık öyle basit bir şey değil. Erkek diz çökecek, cebinden yüzük çıkaracak falan, bunlar klişeleşti artık. Biraz modernizm ya lütfeenn 😛 Köprüye adını yazdırın mesela, Türk yıldızları evleneceğiniz kişinin adını yazarak uçsun. Şehirdeki tüm bilboardlara fotoğraflarınızı yapıştırmak gibi en sıra dışı evlilik teklifini yapmak zorundasınız, üstelik romantik şarkılar ile romantik müzikler ile. Devir böyle bir devir.

Ama biz yine de evlenme teklifi müzikleri arayışında olanlar için ve “Ben sadelikten yanayım, her şeyin orijinali güzel” diyenler için evlilik teklifinde çalınabilecek şarkıları derledik. Heyecanlı kalplerinizde, karışık düşüncelerinizde tuzumuz biberimiz olsun dedik.  Siz de “Evlilik teklifi müzikleri hangileri” diye merak ediyorsanız, işte en popüler romantik yerli şarkılar

1.Hakan Altun- Teklif Ediyorum

İşte Evlenme Teklifi Şarkıları içinden ilk akla gelen: “Aman siz de ne kadar klişesiniz” diyebilirsiniz. Ama kaliteli olduğunu düşünüyoruz. Şarkının klibinden de belli olacağı üzere Hakan Bey düğününden kaçıyor, sevgilisiyle barışıyor ve evlendirme dairesine gidiyor. Allah sen büyüksün 🙂 Şarkı “Yaza olsun düğünümüz, kışa kalmayalım” diyerek mevsimsel özellikler içeriyor. Daha ne istiyorsunuz yani, gelin evet deyin ve mutlu olun! 

2. Ebru Gündeş- Evet

Bu şarkıyı teklife cevap veren kişinin çalması gerekiyor aslında ama siz evet cevabı alacağınızdan eminseniz tavsiye ederiz.  “Adını dağlara, taşlara yazdım” etkileyici bir cümle şu zamanda, kim taşa isim yazıyor? Üç evet ile mutluluklar diliyoruz. 

“Evlilik Teklifinle Farkını Ortaya Koy” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

3. Berdan Mardini- Senden Çocuğum Olsun İstiyorum

Baştan niyetinizi bu kadar belli etmeseniz iyi olurdu ama biz samimi bulduk, bir fikir verelim dedik. Şarkının sözlerinde her ne kadar Allah’a şirk koşar gibi bir çocuk ısmarlama olsa da biri için dünyanın ipini çekiyorsunuz, sevginizi daha nasıl anlatabilirsiniz? 😛 

4. Kutsi- İlan-ı Aşk Ediyorum

Bir zamanlar çok popülerdi, hala da o popülerliğini korumakta. Kimden bahsediyoruz, tabii ki de Doktor Levent! 🙂   Her ne kadar kendi düğününde “Benim bu aşka inancım kalmadı Ela” diyerek, kızı nikah masasında terketse de siz ona bakmayın. Zamanında bir nesil bu şarkıyla evlendi. İlan-ı aşk edip evleneceklere gelsin.

5. Berdan Mardini- Benimle Evlenir misin?

Klibi izledikten sonra, “Adam dövüyor mu, sövüyor mu” gibi düşüncelere kapılabilirsiniz. Ancak evlilik ritüellerini çok güzel anlatıyor. Soyadını taşıyacak, ayağına basacak, zaten onundu ama adettendir. Yine evlilik teklifine evet diyecek kızlarımıza armağan ediyoruz.

6. İrem Derici- Kalbimin Tek Sahibine

Evlenme Teklifi Şarkıları arasından bir diğeri: Çok şükür bin şükür, kalbinin tek sahibini bulanlara. 

“Karşınızda Gitar Çalınırken İstek Şarkı Yapacağınız 27 Güzel Gitar Şarkısı” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

7. Ayla Çelik- Bağdat (Beyazıt Öztürk Düet Versiyon)

Evlenecek olup harıl harıl şarkı arayan romantik insanımıza şiddetle tavsiyemizdir. Bağdat’ı bulmak öyle kolay bir şey değil yani arkadaşlar, emeğe saygı biraz. 🙂 Şarkıda takıldığımız bir nokta, çiftlerimiz Leyla ile Mecnun, Aslı ile Kerem şeklindeyken, sevgili Ferhat neden yalnız, neden Şirin yok? Uzmanlardan bunun açıklamasını bekliyoruz.

Bunun gibi sıralayacağımız o kadar fazla şarkı var ki; sizler için bazı seçimlerde bulunduk. Evlilik teklifi edeceklere bol evetler! 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
3
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke