“Evime Musallat Olan Çocuk Hayalet Beni Öldürmeye Çalışıyor” Diyen Adam Ellis’in Ürkütücü Hikayesi Sosyal Medyayı Salladı

3 dakikada okuyabilirsiniz


New York’ta yaşayan Adam Ellis adlı kişi, son günlerde yaşadığı, korku filmlerini aratmayacak olayları Twitter hesabı üzerinden paylaşıyor. Genç adam, “Sayın David” adlı bir çocuk hayaletin evine musallat olduğunu düşünüyor. Ve gördüğü rüyalardan sonra evinde yaşadığı ürkütücü olayları çektiği görüntülerle destekleyerek paylaşıyor.

ABD’de yaşanan ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran olay, Adam Ellis’in üst üste gördüğü kabuslarla başlamış. Rüyasında kafatası bozuk biçimli bir çocuğun yatağının yanındaki sandalyede oturduğunu ve sonra da kalkıp yatağına doğru geldiğini söyleyen Ellis, bir çeşit uyku felci geçirmiş.

adam ellis
Bu rüyayı sıklıkla gören Adam Ellis, başka bir rüyasında gördüklerini de şöyle anlatıyor: “Rüyamda bir kütüphanedeydim. Bir kız bana doğru yaklaştı. ‘Rüyalarında gördüğün çocuk aslında bir ölü olan ve yalnızca gece yarıları ortaya çıkan Sayın David adlı çocuk. Konuşmana Sayın David diye başlayarak ona iki soru sorabilirsin. Ama kesinlikle üçüncü soruyu sormamalısın, yoksa seni öldürür’ dedi.”


Sayın David adlı çocuğun rüyalarına girmeye devam ettiğini belirten Ellis, “Ona nasıl öldüğünü sorduğumda, birisinin mağazada başına raf itmesi sonucunda öldüğünü söyledi” diyor. Çocuğa yanlışlıkla üçüncü soruyu sorduğunda ise büyük bir korkuyla uyandığını anlatan Adam, konuyu araştırsa da mağazada ölen çocuklarla ilgili böyle bir bilgi bulamamış.


Adam Ellis, bütün bu yaşananlardan sonra evini değiştirmiş. Yeni evine geçtikten sonra bu konuda herhangi bir sorun yaşamasa da 1 ay sonra kedileri tuhaf davranışlar sergilemeye başlamış.


Adam’ın kedileri gece yarısı olunca giriş kapısının önünde toplanmış ve gözlerini kapıya dikip miyavlamaya başlamışlar. Bu durum 4 gün boyunca devam edince Adam, kapının deliğinden bakmış ve hareket eden bir varlık olduğunu görmüş. Sonrasında bunu da görüntüleyerek Twitter’da paylaşmış.


Adam, birkaç hafta sonra yine rüyalar görmeye başlamış. Bu rüyalardan birinde çocuğun kendisini kolundan tutarak terk edilmiş bir depoya sürüklediğini söyleyen Adam, sabah kalktığında kolunda morluklar olduğunu fark etmiş.


Kahve almaya giderken boş bir deponun önünden geçtiğini fark eden genç adam, daha sonraki süreçte fotoğraflarda beliren soluk yüzlerin olduğunu görmüş.


Adam bir süre sonra telefonuna isimsiz numaralardan çağrılar gelmeye başladığını söylüyor.


Hikâyenin en çarpıcı kısımlarından birisini ise az sonra anlatacaklarımız oluşturuyor. “Aklımı kaçıracak gibi hissettim” diyen Adam, 3 haftalığına Japonya’ya gitmiş. Bu yolculuktan önce ise evine güvenlik kamerası ve mobil uygulama aracılığıyla kendisine uyarı gönderen bir alarm sistemi kurmuş. Sistemden gelen uyarılar gece yarısı olunca artış göstermiş. Adam, evde kimse olmamasına rağmen yeşil sandalyenin hareket etmesinin ve duvarda asılı objelerin yere düşmesinin kendisini dehşete düşürdüğünü belirtiyor.


Adam’ın söylediklerine göre, kediler aynı saatte aynı yerde durmaya devam ediyormuş. “Artık sakinleştirici ilaç alarak uyuyorum” diyen Adam’ın öyküsü Twitter’da büyük yankı uyandırdı. İlk tweeti 50 binin üzerinde paylaşılırken, birçok insan Adam’a yaşadıklarından kurtulabilmesi için çeşitli tavsiyeler sundu. Bütün eşyaların yakılması ya da eve tuz dökülmesi gerektiği bu tavsiyeler arasında.

“Batı’da Var Bizde Yok mu? İşte Osmanlı Cadıları: Oburlar ve Cadı Vakaları” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
5
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
5
Acıklı
Kızgın Kızgın
4
Kızgın
Korkunç Korkunç
24
Korkunç
Şoke Şoke
7
Şoke