Eski Sevgiliye Dönmek Doğru mu? İşte Ona Geri Dönmemeniz İçin 5 Sebep

2 dakikada okuyabilirsiniz


Eski Sevgiliye Dönmek Doğru mu?
Eski Sevgiliye Dönmek Doğru mu?

Eski Sevgiliye Dönmek Doğru mu? İşte Ona Geri Dönmemeniz İçin 5 Sebep

Eski Sevgiliye Dönmek Doğru mu? Eski sevgiliye dönmek genellikle iyi bir fikir değildir. Sonuçta eski olmasının geçerli bir sebebi vardır. Boşuna dememişler “Exten next olmaz” diye… Ama ara sıra özellikle yalnız hissettiğiniz zamanlarda aklınıza gelir ve sizi mesaj atıp atmama ikileminde bırakır. O anlarınız için hazırladığımız içeriğimizle sizi yanlış kararlardan kurtarıyoruz. “Eski sevgiliye geri dönülür mü”, “Eski sevgiliye dönmek doğru mu”,  “Eski sevgiliye geri dönmek mantıklı mı”, “Eski sevgilime dönmeli miyim” diyenler! Merak ettiğiniz tüm bu soruların yanıtlarını sizler için özenle hazırladık. Eski sevgiliye dönüp dönmeme konusunda kafa karışıklığı yaşıyorsanız, buyurun size eski sevgiliye geri dönmemek için 5 sebep:

1.Aslında Onu Çoktan Unuttunuz

Eski Sevgiliye Dönmek

Unutmanıza rağmen aklınıza gelen, aklınızı karıştıran eski sevgiliye dikkat! Zaten unutmuşsunuz, bir daha her şeyi baştan yaşamaya ne gerek var ki?

“Geleceği Olmayan İlişkinizi Bitirmeniz Gerektiğini Gösteren 9 İşaret” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

2.Artık Ona Olan Hislerinizi Kaybettiniz

Eski Sevgiliye Dönmek

Ona olan hisleriniz çoktan tarihe karışmış, dolayısıyla tekrar birleşseniz bile o eski çekimi bulamayacaksınız. 

3.O Değişmedi

Eski Sevgiliye Dönmek

Değiştiğini, aynı hataları yapmayacağını söylüyorsa bile bu büyük ihtimalle doğru değil. Ama bu onun suçu da değil. İnsanların kişilik özellikleri öyle kolay değişmez. Yani yine aynı kavgaları edeceğiniz kesin ve bu birbirinizi yıpratmaktan başka işe yaramaz. İyisi mi siz hiç o topa girmeyin.

“Aşk Acısı Çekenler Toplanın: Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin 4 Yol” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

4.Siz Değişmediniz

Eski Sevgiliye Dönmek

Evet o değişmedi ama siz de değişmediniz. Tekrar bir araya gelmek başlarda toz pembe gelebilir ama aynı sorunlar mutlaka kısa sürede baş gösterecektir.

5.Nabza Göre Şerbet Veren Çevreniz

Eski Sevgiliye Dönmek

Çevrenizdeki insanlar siz birlikteyken çok yakıştığınızı, ayrıldığınızda ise zaten onun size layık olmadığını söyleyebilirler. Eski sevgilinize dönmek istediğinizde de muhtemelen aynı kişiler siz birbiriniz için yaratılmışsınız, birbirinizden ayrı kalamazsınız diyeceklerdir. Bu yüzden çevrenizin söylediklerini bir an için boş verin ve kendi düşüncelerinize odaklanın.

“Ayrılık Sonrası Yapılan Hatalar: Bu 4 Maddeye Dikkat Edin!” adlı içeriğimizi okumak için TIKLAYINIZ…

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke