Erotik Sahneli Filmler: İçinde Erotik Sahneler Bulunan 9 Yerli Film

4 dakikada okuyabilirsiniz


Erotik Sahneli Filmler
Erotik Sahneli Filmler

Erotik Sahneli Filmler: İçinde Erotik Sahneler Bulunan 9 Yerli Film: Filmler, başından sonuna kadar kurgulanmış bir bütündür ancak filmleri güzel yapan içinde bulundurduğu ayrıntılardır. Bazen filmin içindeki bir müzik, bazen çekimlerin estetikliği bazense akılda kalıcı sahneler… İçinde bulundurduğu seks sahnesi ve sevişme sahnesiyle Erotik Sahneli Filmler de unutulmaz olabilir. İşte sahneleriyle
izleyiciyi meraklandırmış erotik sahneli Türk filmleri;

1. Erotik Sahneli Filmler: Mum Kokulu Kadınlar (1996)

Mum Kokulu Kadınlar

1996′ yılının en çok konuşulan filmi. Ayrıca Hande Ataizi‘ni de meşhur etmiştir.  Adana Altın Koza ve Antalya Altın Portakal festivallerinden bolca ödül almıştır. Sevişme sahneleri ile filmi yayımlayan kanalını RTÜK tarafından kapattıran bir yapım olmuştur ayrıca.

2. Erotik Sahneli Filmler: İklimler (2006)

İklimler Filminden Bir Sahne

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan‘ın alışmışın dışında, oyuncu olarak karşımıza çıktığı film. Ona eşlik eden ise gerçek hayatta evli olduğu Ebru Ceylan.

Filmde bazı konular mutsuzluklardan mutlu olmak, yalnızlık ya da tutunamamak kadın erkek ilişkisi üzerinden çok güzel anlatılmış.

Bir Nbc klasiği ama söylemeden geçmek olmaz, yine her kare kartpostal tadında. Ancak benim ve sanırım bir çok kişinin şaşırdığı sahne Nbc ile Nazan Kesal’ın sevişme sahneseydi. Unutmadan söyleyelim bu sahnenin adı “The Nuts” idi 🙂

“Son Yılların Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Türk Filmi” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

3. Erotik Sahneli Filmler: Umut Adası (2007)

Umut Adası Filminden Bir Sahne

Türkiye’den İngiltere’ye illegal yollarla giden bir kızın yaşadığı dramı anlatan film. Değişik kültür ve sınıflardan gelen bir grup insan, umudunun İngiltere’de olduğunu düşünmektedir. Filmde aslında 4 ana karakter mevcut.

İngiltere’ye uzanan bu yolda; kimilerinin amacı, yeni bir dil öğrenmek, ailesine ekonomik açıdan yardım etmek, çocuğuna daha rahat bir gelecek sunmak… Kimilerinin amacı ise; işlediği suçtan kaçmak, macera yaşamaktan başka bir şey değildir…

4. Erotik Sahneli Filmler: Barda (2007)

Barda Filminden Bir Sahne

2007 yapımı bir Türk suç dram filmidir. Serdar Akar’ın yazıp yönettiği film gerçek bir olaydan esinlenilerek hazırlanmıştır. 1997 yılında Ankara’da bir barda gerçekleşen bir grup gence uygulanan tecavüz, işkence ve cinayeti konu edinir.

5. Erotik Sahneli Filmler: Üç Maymun (2008)

Üç Maymun Filmi

Yapımda, bilinen bir gerçeği olmamış gibi hareket ederek sonunu düşünen karakterlerin, ince bir çizgide bir ailenin parçalanmadan tutunabilmeyi anlatılmaya çalışılmış. Filmin konusu basit ama oyuncular başarılı.

Ayrıca şöyle denmiş; ” Küçük zaafların büyük yalanlara dönüşerek parçaladığı bir ailenin gerçeği örtbas ederek her şeye rağmen bir arada kalma çabası. Altından kalkamayacağı acılara ya da sorumluluklara maruz kalmamak adına gerçeği bilmek istememek, onu görmemek, duymamak, hakkında konuşmamak ya da günümüz tabiriyle Üç Maymunu oynamak, onun var olduğu gerçeğini ortadan kaldırır mı? “

“Kar Yağarken Sevgilinizle İzlemeniz Gereken 10 Duygusal Film” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

6. Erotik Sahneli Filmler: Vücut (2010)

Vücut Filmi

Eski bir porno film oyuncusu olan Leyla (Hatice Aslan ) ile filmlerde rol alarak para kazanmaya çalışan İzzet’in (Hakan Kurtaş) aşkını çarpıcı bir dille anlatan, 2012 yapımı Türk filmi. Hangi kafayla izleyeceğiniz ile filmden alacağınız tat doğru orantılı bu yapımda. “Çok fazla cinsellik içeriyor, ben bunu bu kafada izlerim” derseniz Türkiye erotik film konusunda aşmış bile diyebilirsiniz. Ancak tüm bu cinselliğin dışında, filmin felsefesini ve enerjisini hissederseniz hayatınıza çok şey katacağı konusunda emin olabilirsiniz.

7. Erotik Sahneli Filmler: Kaybedenler Kulübü ( 2011 )

Kaybedenler Kulübü

2000’lerin başı 1990’ların sonu… Açılan radyolarla birlikte TRT tekelinin yıkıldığı bir dönem. Bu yeni radyolar arasında, tüm yayıncılık kurallarını yıkan bir program, yayına bağlanan kadın dinleyicileri “İyi geceler sayın dinleyen. Sizinle yatmış mıydık” diye selamlar ve “Burada sabaha kadar sizlerle kalmak isterdik ancak takdir edersiniz ki bizim de bir seks hayatımız var” şeklinde de yayınını bitirir.

“Her Kadının Mutlaka İzlemesi Gereken 10 Film” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

8. Erotik Sahneli Filmler: Köksüz ( 2013 )

Köksüz Filmi

Filmin ana karakteri olan Feride, babasının ani ölümüyle birlikte şok geçirir. Fakat kimsesiz kalan ailesine karşı baba rolünü üstlenmek zorunda hisseder. Feride artık çaresiz bir şekilde annesi ve iki kardeşini kollamakla yükümlüdür. Üstlendiği bu rol gitgide genç kadının üzerine yapışır ve tam anlamıyla evin reisi kıvamına bürünür. Fakat bu durum bir yerden sonra ev halkında drama dönüşür. Annesi, kızını koca yerine koymaya başlar, kardeşi İlker ise tüm sorumluluğun Feride’ye verilmesinden dolayı oldukça rahatsızlanır. Bu durum İlker’i iyice ailesinden uzaklaştırır ve onun beklenmedik olaylara karışmasına sebep olur.

9. Erotik Sahneli Filmler: Tereddüt ( 2016 )

Tereddüt Filmi

Hayatları aynı ama bambaşka iki genç kadının; Şehnaz ve Elmas’ın yolları soğuk ve fırtınalı bir gecenin sabahında kesişir ve bu, uzun, zorlu bir hesaplaşmanın başlangıcı olur.

“Midesine Güvenmeyenlerin İzlememesi Gereken 5 Sapkın Film” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
3
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
NetroJen