6 Maddede Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

3 dakikada okuyabilirsiniz


Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar
Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Sevgiliniz size çok yoğun duygular besliyor ve size çok güçlü bir şekilde bağlı olabilir. Ancak bu sevgilinizin hiçbir koşulda sizden soğumayacağının ve ilişkiden uzaklaşmak istemeyeceğinin garantisi değildir. İlişkinizin çok iyi gittiğini ve her şeyin kusursuz olduğunu düşünürken aniden sevgilinizin soğuk tavırlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu zamana kadar hep kadınları erkeklerden soğutan nedenleri konuşmuştuk. Peki Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar neler? Bir erkek sevgilisinden neden soğur? Veyahut erkeklerin soğuma belirtileri nelerdir?

Çiftler arasına bir kez soğukluk girdiğinde eski mutlu günlere dönmek de sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bu nedenle en başından ipleri sıkı tutarak sevgilinizin soğumasına neden olacak davranışlardan uzak durmalısınız. İşte erkekleri ilişkiden soğutan nedenler:

1.  Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Aşırı Kıskançlık

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Kıskançlık normal şartlarda erkeklerin hoşuna giden, onlara sevildiğini hissettiren bir davranıştır. Fakat her şeyin fazlasının zarar olduğunu unutmamak gerekir. Aşırı kıskançlık, erkekleri kadınlardan soğutan nedenlerin başında gelmektedir. Çünkü erkekler yoğun bir şekilde kontrol edilmekten, baskı altında tutulmaktan hoşlanmazlar. Ayrıca aşırı kıskanılan erkek, sevgilisinin kendisine güvenmediğini de düşünmektedir.

2. Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Sürekli Memnuniyetsiz Olmak

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

İlişkilerde daima her şeyin mükemmel olmasını beklemek büyük bir hata olur. Fakat sürekli olarak problem çıkarmak, her an bir şeylerden şikayet etmek ve her fırsatta sorunlardan bahsetmek erkekleri ilişkiden soğutur. Elbette problemlerinizi erkek arkadaşınızla paylaşabilirsiniz fakat bunun sürekli bir hal almamasına dikkat edin. Çünkü erkeklerin bir ilişkiden en büyük beklentisi huzurlu olmaktır.

3. Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Trip Atmak

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Erkekleri kadınlardan soğutan davranışların en önemlilerinden biri de trip atmaktır. Gereksiz nedenlerden dolayı atılan tripler adeta erkeklerin korkulu rüyasıdır. Sevgilinize kırıldığınızda bunu ona açıkça söylemelisiniz. Surat asarak, konuşmayarak ya da küserek onun bu durumu anlamasını beklemek ilişkinize büyük zarar verebilir. Gereksiz tripler, uzun vadede sevgilinizin sizden ve ilişkinizden bıkmasına yol açar.

“5 Maddede Aşık Olunca Yapılan Hatalar” Adlı İçeriği Okumak İçin TIKLAYIN…

4. Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Eski Sevgililer Hakkında Konuşmak

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Sürekli eski sevgilileriniz hakkında konuşmak erkekleri oldukça rahatsız eder. Eski sevgilileriniz hakkında konuşmak, sevgilinize hala aklınızın geçmişte olduğunu düşündürebilir. Ayrıca böyle bir durumda ister istemez sevgiliniz kendini kıyaslayacak ve mutsuz olacaktır. Aynı şekilde sevgiliniz de geçmiş deneyimlerinden bahsetseydi siz de kendinizi kötü hissederdiniz ve onun geçmişe özlem duyduğunu düşünebilirdiniz. Bu nedenle geçmişte yaşananları bir kenara koyarak yeni ilişkinizin tadını çıkarmalısınız.

5. Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Dedikodu Yapmak

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Erkeklerin büyük çoğunluğu dedikodudan hoşlanmaz. Sevgilisinin de dedikodu yapması erkekleri çok rahatsız eder. Sevgilinizin yanında daima birilerini çekiştirirseniz, başka insanların hayatları hakkında çok fazla konuşursanız kendinizden soğutabilirsiniz. Sevgilinizin gözünde kötü bir imaj bırakmak istemiyorsanız en azından onunla birlikteyken dedikodu yapmamaya özen göstermelisiniz.

6. Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar: Samimiyetsizlik

Erkekleri Kadınlardan Soğutan Davranışlar

Hiçbir erkek samimiyetten uzak, yapmacık tavırlardan hoşlanmaz. Çevresine yapay gülücükler dağıtan, olduğundan başka biri gibi görünmeye çalışan kişilerle kimse birlikte olmak istemez. Sırf karşınızdaki erkeği etkilemek için onun sevdiği şeyleri sanki siz de çok seviyormuşsunuz gibi davranmayın. İlişkinizde samimiyetsiz hareketlerden kaçının ve kendiniz olun. Aksi halde ilişkinizin ömrü çok uzun sürmez.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
4
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
3
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Şoke Şoke
4
Şoke