Düğünlerin Baş Tacı “Erik Dalı” Şarkısı İle Ömer Faruk Bostan

2 dakikada okuyabilirsiniz


Ankara doğumlu, evli, 2 çocuk babası olan Ömer Faruk Bostan, çocukluk yaşlarından beri İç Anadolu müzik kültürüne kendini adamış, hizmetlerde bulunmuş, Ankaralı sanatçımız. Ömer Faruk Bostan, düğünlerin baş tacı Erik Dalı şarkısını seslendirip, enerjik sesiyle bizleri mest ettirdiği doğrudur. Size Ömer Faruk Bostan kimdir sorusunun cevabını verecek bu Ömer Faruk Bostan röportajını gururla sunuyoruz.

Meşhur “Erik Dalı” şarkısının tam 10 yıllık serüveni varmış. Ömer Faruk Bostan bu sene klip çekmiş. İyi ki de çekmiş. Çünkü başlangıcını duyduğunuz anda omuzlar kendiliğinden bağımsızlığını ilan etmiş gibi oynamaya başlıyorlar.

“Yaşadığı Kalp İçine Sevdiklerini de Dahil Eden Bir Kişi: Psikolog ve Şarkıcı Kimliği ile Mert Koçak” içeriğimiz için TIKLAYIN.

“Erik Dalı” şarkısının öncesinde de Ankara içerisinde tanınan ve sevilen bir sanatçı olduğunu söyleyen Ömer Faruk Bostan, ” ‘Erik Dalı’ ile tüm ülkemizde tanınmaya başlandık. Bizi mutlu eden etkisi ve değişikliği budur”diyerek ifade etti.

Kendisine ait şarkıların olup olmadığını merak ettim. Bostan, “Resmi kayıtlarda yok ama bestesi ve bestelenmesine yardımcı olduğum bir çok eser mevcuttur”dedi. Çok hayalci bir insan değilmiş. İnandığı yolda ilerlemeyi her zaman tercih ediyormuş. Ve o yolda olduğunu da belirtti.

Ömer Faruk Bostan

Çok hayal kuran biri olmamasına rağmen en büyük hayaliniz nedir diye sordum. Ünlü santaçı  “Ankara ve Ankara oyun havaları dendiğinde ülke çapında bilinen bir temsilci olmak en büyük hayalim”diye belirtti. Ve aile babası olan sanatçımızın olmazsa olmazı tabii ki ailesi.

Ömer Faruk Bostan

Ünlü sanatçı son olarak, “Ben sizlere bu güzel röportaj için teşekkür ederim. Bu yazının sayesinde bizlere gönül verip maddi ve manevi desteğini  esirgemeyen tüm dinleyicilerime, sevenlerime sizlerin aracılığı ile sevgi ve saygılarımı gönderiyorum. Teşekkürler”diyerek sözlerini tamamladı.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
0
Komik
Muhteşem Muhteşem
5
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official