Tercih Ettiğiniz El Ele Tutuşma Şekli İlişkiniz Hakkında İpuçları Veriyor

3 dakikada okuyabilirsiniz


Eğer âşık olmuşsanız bilirsiniz ki; sevgilinizle el ele tutuşarak yürümek müthiş bir histir. Siz fark etmeyebilirsiniz ama bu küçük hareket, ilişkiniz hakkında ve bir çift olarak kat ettiğiniz aşamalarla ilgili çok şey söylüyor olabilir. 7 farklı el ele tutuşma şekli ve bunların arkasındaki gerçek anlamı bulabileceğiniz bilgileri sizler için derledik. Sizinki bunlardan hangisi?

1.Avuç İçi Aşağı Bakıyorsa:

El Ele Tutuşma Şekli

Eğer el ele tutuşma şekliniz böyleyse, bunun anlamı birlikteliğinizin tutkuya değil sevgiye dayalı olduğudur. Aynı zamanda avuç içi aşağı bakan kişi, daha güçlü bir kişiliğe sahiptir, çoğunlukla insiyatif alır ve daha kesindir.

2.Kilitlenmiş Parmaklar

El Ele Tutuşma Şekli

Kilitlenmiş parmaklar, iki kişi arasındaki güçlü bağı ve tutkuyu sembolize eder. Eğer bu şekilde el ele tutuşuyorsanız, birbirinizin elini sıkıca tutmanız oldukça önemlidir. Taraflardan birisinin elinin gevşek vaziyette olması iyiye işaret değildir.

3.İlginç Bir El Ele Tutuşma Şekli: Tek Parmağı Tutmak

El Ele Tutuşma Şekli

Tercih ettiğiniz el ele tutuşma şekliniz buysa, her ikinizin de önceliği kendi bağımsızlığıdır. Böyle çiftler, birbirinin alanına ve gizliliğine nasıl saygı göstereceğini bilir. Bu ayrıca, çiftin iki histen birine ihtiyaç duydukları zamanlarda sadece arkadaş kalma fikrine dönebileceklerine de işaret eder.

4.Diğer Elden Takviye

El Ele Tutuşma Şekli

Eğer diğer elden takviye alıyorsanız, genellikle aranızdaki bir şeylerin ciddileşmesi söz konusudur. Ne yazık ki, bu her zaman iyiye işaret değildir. Bu aynı zamanda partnerini çılgınca sahiplenen birisine dönüştüğünüz anlamına da gelir.

“Duygusal İlişkiler ile İlgili Söylenegelen Ancak Aslı Astarı Olmayan 15 Efsane” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

5.Kol Kola Girmek

El Ele Tutuşma Şekli

Bu tutuş şeklini çiftler çoğunlukla bir sosyal etkinliğe giderken kullanır. Fakat kollar her gün bu pozisyonda tutuluyorsa, bir korunma ihtiyacı ya da ilişkiyle alakalı bir güvensizlik hissi olması söz konusu olabilir.

6.Elden Hafifçe Çekerek Parmaklardan Tutmak

El Ele Tutuşma Şekli

Bu durum, çiftin aynı yerde olmadığını gösterebilir. Elden çeken kişi, partnerinin kararlarını ondan daha hızlı şekilde almaya çalışıyordur. Bu aynı zamanda, çiftlerden birinin ilişkinin rutin seyrinden bıktığının bir işareti de olabilir.

7.El Ele Tutuşmamak

El Ele Tutuşma Şekli

Eğer partneriniz elinizi tutmaktan kaçınıyorsa bu sizinle artık ilgilenmediği anlamına gelebilir. Fakat bu utangaçlık ve mahremiyet isteğini de gösterebilir. Bu durumdan yola çıkarak ilişkinizle ilgili hızlı kararlar vermeyin, beraberliğinizdeki diğer işaretleri gözlemlemeye devam edin. Muhtemelen endişelenecek bir şey yoktur.

Sizin tercih ettiğiniz el ele tutuşma şekli hangisi?

Kaynak: brightside

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
6
Muhteşem
Acıklı Acıklı
4
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
4
Korkunç
Şoke Şoke
3
Şoke
Afife