Durduk Yere Sinirimizi Bozan 7 İnsan Tipi

3 dakikada okuyabilirsiniz


Yaptıklarıyla hiç yok yere modumuzu düşüren, bir anda günümüzün içinde bir kara delik gibi belirip, asabımızı yaptıkları minik ama delirtmeye yetecek şeylerle bozan insan tiplerini sizler için listeledik.

1. Metro Merdivenlerinde Sol Tarafta Dikilen Kişi

Bu kadar basit kuralı, içinizde kırıntı halinde bir medeniyet imaresi varsa zaten unutmazsınız. Metro merdivenlerinde duracaksanız sağa, yürüyeceksiniz sola konumlanmanız gerekir. Hayır yeni, işine okuluna geç kalacak o kadar insan varken zorla önlerine siper olmaktan zevk mi alıyorsunuz?

2. Yolculuklarda Yanınıza Oturup Asla Susmayan Kişi

Neden her yolculukta olurlar, birbirinden farklı cinsiyet, yaş, kültürel geçmişten gelmelerine rağmen gizli bir grubun üyesi gibi nasıl aynı şekilde, aynı tonlamayla sorular sorarak bütün yolculuğu size zehir etmeye çalışırlar bilmiyoruz.

3. Toplu Taşımada Bağırarak Telefonla Konuşan Kişi

Şu konuda açık olalım, Pelinsu ile Atakancan’ın ayrılmış olması bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Orçunay’ın instagram fotoğraflarınıza seri like atmış olması da umrumuzda değil. O yüzden konuşma sesinizi sadece muhatabınızın duyacağı şekilde ayarlarsanız seviniriz.

4. Her Dizinin Sonunu Söyleyen Kişi

İzlemedik dedik, izleyeceğiz dedik, yüzümüze yüzümüze dizinin sonunu bağırın da izleyeceğimiz şeyi bizim için rezil edin demedik. Ki bu kişiler bir de söyledikten sonra pişmiş kelle gibi sırıtmalarıyla ünlüdürler. Hayır ne anlıyorsunuz bu sadistlikten yani?

5. Görevlilere Karşı Kaba Davranan Kişi

Garsondan güvenliğe kadar her türlü bize yardım etmek için orada olan insana kötü davranan, işini yapan insanların moralini bozarak üstünlük sağladığını düşünen kimseler; Sizden empati bekliyoruz!

6. Her Sohbetinde Birilerinden Alıntı Yapan Kişi

Birilerinin bu tiplere entelektüel olmak demenin entelektüelim diye çığlık atmak olmadığını anlatsın. Elbette bazen bazı şeylere referans verebilmek güzeldir ama pirinç pilavı mı daha güzel yoksa bulgur pilavı mı diye konuşurken “Descartes’ın da dediği gibi” diye söze başlamak nedir?

7. Sürekli İsimleri Karıştıran Kişi

Kimileri bunun bir hastalık olduğunu söylese de, genele vurulduğunda vurdumduymazlık ağır basıyor. Hem sosyal medya diye bir şey varken, hala aynı ortama girip çıktığınız insanın adını dördüncü tahminden önce bulamıyorsanız, o ortamdan çıkın bizce…

İlginizi çekebileceğinizi düşündüğümüz ve babalarımızı anlatan video içeriğimizi izleyebilirsiniz.

 

 

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
11
Komik
Muhteşem Muhteşem
0
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
3
Kızgın
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Şoke Şoke
0
Şoke
ELSa