Dünyanın En Çok Kazanan Youtube Kanalları Hangileri?

2 dakikada okuyabilirsiniz


White desk with a professional camera and accessoires on it. Top view, copy space

Dünyanın en çok kazanan Youtube kanalları hangileri dersiniz? YouTube üzerinden hayatını idame ettiren, hatta sadece video çekerek milyonlarca dolar kazanan insanlar var. İsterseniz gelin hep beraber Youtube’un en çok kazanan 8 ismine bir göz atalım.

8. Good Mythical Morning

8. sırada Good Mythical Morning adlı kanal var. Kanal sahipleri Rhett ve Link adlı bu adamlar. Videolarında ilginç şeyleri deniyorlar. Tahmini kazançları ise 5 milyon dolar.

Bu içeriğin videosu için tıklayın

7. German Garmendia

7. sırada 5.5 milyon dolar geliriyle German Garmendia bulunuyor. Latin Amerika ülkelerinde çok büyük bir takipçi kitlesine sahip. Toplam 48 milyon aboneye ulaşan 3 tane youtube kanalı var.

6. Tyler Oakley

6. sırada  Tyler Oakley var.  Kendi adını taşıyan kanalının 8 milyon abonesi var. Eğlence bazen de politik mizah videoları yapıyor. 2016 yılında kazancı tam 6 milyon dolardı.

5. Rosanna Pansino

5. sıranın sahibi Rosanna Pansino. Kanalında ilginç pastalar ve şekerlemeler yaptığı videolar yayınlıyor. 9 milyon takipçisi ve 6 milyondan fazla da geliri var.

4. Smosh

4. sırada Smosh var. Video oyunlarını gerçek dünyaya uyarlamalarıyla tanınıyorlar. Takipçi sayıları 28 milyon olan bu kanalın 7 milyon dolar civarında da geliri var.

3. Lilly Singh

En çok kazananlar listesinin 3. Sırasında Lilly Singh bulunuyor.  Super Woman adlı kanalında şarkılar söyleyip dans ediyor. Daha çok eğlenceli videolarıyla tanınıyor. Lilly Singh’nın 2016 yılında elde ettiği gelir 7.5 milyon dolar.

2. RomanAtwood

RomanAtwood ise 8 milyon dolarlık geliriyle ikinci sırada kendi adını taşıyan kanalında çektiği şaka videolarıyla ünlü.

1. PewDiePie

Birinci sırada ise PewDiePie var. Çektiği eğlenceli oyun videolarıyla ünlenmişti. 57 milyon takipçisi olan kanalın ayrıca 15 milyon dolar da geliri var.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
1
Muhteşem
Acıklı Acıklı
1
Acıklı
Kızgın Kızgın
1
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
2
Şoke
Murat Kasap

Yazan Çizen ve Hayalleriyle Yaşayan Birisi... İnstagram: Murat_kasap17