Duyunca Kanınızı Donduracak Nomy’nin Sevgilisi Diane’a Yazdığı 3 Sadist Şarkı

2 dakikada okuyabilirsiniz


Nomy’in şarkıları bir öyküyü anlatıyor ve şarkılar birbirinin devamı niteliğinde. Buraya kadar her şey normal. Ancak bu şarkılar cinayetleri anlatıyor.

Diane’in hikayesini, “I love you Diane” , “I hate you Diane” ve “Goodbye Diane” şarkıları anlatıyor.

“I love you Diane” şarkısında Diane’i haberlerde gördüğünü, bir meleğe benzettiğini ve aşık olduğunu söyledikten sonra evine gizlice girdiğini ve Jack ile fotoğraflarını görünce onun yerini almak için kafasını kestiğini söylemeyi de ihmal etmiyor.

“Batı Yakasında Dans Tadında Bir Aşk Hikayesi” adlı içeriğimize ulaşmak için TIKLAYINIZ…

 

“I hate you Diane” şarkısına geldiğimizde ise Nomy, Diane’a erkeği olmasına izin vermediği için kızgındır. Üstelik önceki şarkıda Diane’i yüzünde kan, elinde Jack’in kafasının olduğu bir çantayla karşıladığını söyleyip sonrasında kendimi övmek istemiyorum diyerek cinayeti anlatmaya başlamış olan Nomy, bu şarkıda Diane’in neden sokağa doğru çığlıklar atıp koşarak kaçtığını anlayamadığını söyler. Diane, onu kızdırmıştır ve onu bulup öldürme konusunda kararlıdır.

“Goodbye Diane” şarkısı ise Nomy’in psikopatça sevdiği Diane’e veda şarkısıdır. “Sana veda etmek istemiyorum ama hadi yanıp git” diyor. Ayrıca katil tüm duygusallığına rağmen Diane’in daha iyi bir yerde olduğuna dair mektup bırakmayı da ihmal etmemiştir.

Bi’ Diane olmasa da Nomy, “Demons” ve “Dead man walking” şarkılarında da psikopat tarzıyla yoluna devam ediyor.

Şarkı sözü çevirisi: Dicle Sönmez

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
1
Komik
Muhteşem Muhteşem
7
Muhteşem
Acıklı Acıklı
0
Acıklı
Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Şoke Şoke
1
Şoke
Ozge Tan