Bir Çikolata Diyarı’nda Kendinden Geçmek

2 dakikada okuyabilirsiniz


Geçenlerde canım tatlı istedi. Ama tatlı krizinden değil kararsızlıktan öleceğim. Bir türlü hangi tatlıyı yesem bilemedim. Sonunda dedim çikolata candır. Sonra adını daha önce de duyduğum fakat hiç gitmediğim bir mekana gittim. O yer ‘Çikolata Diyarı’.

Ufak, sıcak bir dükkan. İçi güzel renklerle süslenmiş, dizaynı insana mutluluk veriyor. Sahibi olan o tatlı kadından bahsetmiyorum bile. Ama bahsetsem çok sıcakkanlı ve güler yüzlü biri olarak bahsederdim. Müşterileriyle yakından ilgileniyor. Üstelik oğlu da çok beyefendi biri. Hizmet kaliteli anlayacağınız.

Ürünleri tek kelime ile şahane. Kendileri üretiyorlarmış. El yapımı her şey.

Yediğim müthiş tatlının verdiği hazzı anlatamam size. Çikolataya düşkün biri değilimdir. O yüzden çok aramam. Ama şuana kadar yediğim en güzel çikolatalı tatlı diyebilirim. Ve ben o lezzet ve samimi hizmetten sonra kendilerine “sizi tanıtmak istiyorum” dedim. Onlar sağ olsunlar seve seve dediler. Ee bu kadar memnun kaldığım bir şeyi size anlatmasam olmazdı dimi ama.

Paylaş:

Yorum Yap

Sizin tepkiniz nedir?

Komik Komik
9
Komik
Muhteşem Muhteşem
13
Muhteşem
Acıklı Acıklı
2
Acıklı
Kızgın Kızgın
2
Kızgın
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Şoke Şoke
8
Şoke
Osk

İstanbul' da doğmuş, hayalleriyle büyümüş bir insan evladı olarak dünyaya gelmiştir. Bu yola Gazetecilik okuyarak başlayan ve dik başlılıkta marka olan bu kızın, mavi en sevdiği renktir. İnadı boyundan büyük olabilir ama sevgisi dünyadan da büyük. hehe :) @osk.official